Не дратуйте лося… у США великий лось у стрибку збив вертоліт

У США великий лось у стрибку збив вертоліт, який його переслідував
Інцидент стався в американському штаті Юта, де вертоліт переслідував лося, однак полювання на тварину закінчилося для неї трагедією й аварією для літального апарату, повідомляє телеканал KUTV.
Неочікуваним стрибком великий лось викликав катастрофу вертольота, який його переслідував, екіпаж якого намагався його впіймати. Тварину ловили, щоб установити на неї радіопередавач.
Проте лось несподівано підстрибнув у сторону літального апарата, який був на висоті всього близько трьох метрів над землею.
Двоє членів екіпажу намагалися скинути на тваринну сітку, щоб його знерухомити і тимчасово приспати, а потім одягнути ошийник з радіопередавачем, який би дозволив стежити за маршрутом міграції лосів.
Проте повітряне судно впало на землю і розбилося. Екіпаж компанії, яка виконувала замовлення штату Юта, отримав легкі ушкодження та забої. На жаль, лось загинув – його смертельно поранили лопасті ротора.

“Було лише 10 футів над землею, і можна було посадити його (вертоліт) назад на землю … Ми ловимо сотні тварин щозими, і ніколи такого не траплялося”, – розповів представник управління Марк Хедлі.

Усе це трапилося в мальовничому гірському районі, за 145 км від Солт-Лейк-Сіті.
«Вертольоти часто використовують для спостереження за маршрутами пересування диких тварин на цій території. Кожної зими тут скупчується понад 1300 тварин різних видів для їх вивчення», – зазначив Марк Хадлей із відділу дикої природи штату Юта. Він наголосив, що це перший такий випадок за всю історію вивчення фауни.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *