Дивовижний замок Зігмарінген, Німеччина (фото)

Замок Зігмарінген (Schloss Sigmaringen) в однойменному німецькому містечку в землі Баден-Вюртемберг – колишня столиця князівства Гогенцоллерн-Зігмарінген, що було у володінні молодшої лінії Швабської гілки династії Гогенцоллернів.

Sigmaringen Castle, Upper Danube Nature Park, Danube River, GermІсторія заснування замку сягає часів дуже давніх, точної дати його виникнення немає. Найперша згадка про вже існуюче потужне укріплення тут, на березі Дунаю, датується 1077 роком. Однак нинішнього вигляду замок набув наприкінці XIX – початку XX століть після грандіозної пожежі 1893 р. Саме тоді було радикально перебудовано весь замковий комплекс, завдяки чому він і набув такого вигляду.
Замок Зігмарінген щороку приваблює тисячі туристів. Їх незмінний інтерес викликають як розкішні покої колишньої княжої резиденції, так і багате зібрання живопису, ковальства скла і скульптури. Не менш гідною і цікавою для відвідування є бібліотека Гогенцоллернів з унікальними рукописами ХІІ століття. Однак найбільшої слави замок зазнав завдяки своїй колекції зброї, яка по праву вважається однією з кращих у Європі.

zamok_Zigmaringen_1

zamok_Zigmaringen_2

Schloss Sigmaringen

zamok_Zigmaringen_4

zamok_Zigmaringen_6

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *