У Мексиці наречені повінчалися… з деревами?

Мексиканки влаштували протест та вийшли заміж за дерева: фото весільної церемонії. Група жінок із маленького мексиканського міста Оахака зробила дещо несподіваний вчинок, про який тепер говорить увесь світ. Дівчата вирішили одружитися… на деревах (тобто за наречених вони собі обрали дерева).

Група жінок в мексиканському місті Оахака провела церемонію масового одруження, де нареченими  стали – дерева, повідомляє газета Huffington Post.
Такою акцією активістки хотіли привернути увагу громадськості до незаконних вирубок лісу. Знищення зелених насаджень – серйозна проблема для Мексики, де третина країни вкрита лісом. Одна з наречених, активістка Долорес Лейсігі, назвала церемонію “серйозною заявою про майбутнє планети”.

Я думаю, що це може бути дуже цікаво – мати зобов’язання не лише перед деревом, за яке ти вийшла заміж, а й перед усією природою. Ми завдаємо їй занадто багато шкоди. Саме тому я і вирішила вийти заміж за дерево, – розказала одна з наречених.


І хоча з юридичного погляду шлюб із деревом недійсний, Андреа Танат, “дружина” одного з дерев, сказала, що це серйозний крок, який вимагає певних зобов’язань.
Така подія не лише підняла глобальну проблему, а й потішила фанатів нестанадарних шлюбів.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *