Як киянин з гітарою мандрує світом… автостопом

100 українських міст і понад 30 країн світу автостопом подолав Олександр Ткачинський із Києва. Хлопець почав подорожувати, ще будучи студентом. Зі своєю семиструнною помічницею Олександр Ткачинський майже не розлучається. Хлопець репетирує нову пісню, а це означає – скоро в дорогу. Зі звичайним рюкзаком і гітарою Олександр побував у Польщі, Румунії, Болгарії, Франції, Іспанії, Білорусі і навіть добрався до Азії.
За шість років хлопець подолав близько 250 тис. км. Дорогою його підвозили губернатори і політики, агрономи і навіть кримінальні авторитети. У дорозі допомагають теплі речі і знання мов, говорить Олександр.

“Плануючи свій маршрут, варто хоч приблизно розуміти, скільки можна проїхати за день, за допомогою спеціальних сервісів, далі шукаєте людей на маршруті, у яких ви теоретично могли б залишитися на ніч. Це називається каучсьорфінг. Виходьте на трасу з табличкою, або й без, піднімаєте вгору руку і їдете”, – каже мандрівник Олександр Ткачинський.

На кожну свою поїздку Олександр у дорогу брав не більше 200 дол. Решту заробляв співом і цікавими історіями прямо на вулицях.

“У середньому я заробляв до десяти доларів на годину, незалежно від країни, цілком вистачало на їжу та інші дрібниці”, – говорить він.

Щоб не потрапити в неприємну історію, подорожуючи автостопом, Олександр радить ознайомитися із законами країни, в яку їдете. У Німеччині, наприклад, бажано не ловити авто на трасі, за це можуть оштрафувати, ті ж правила в Швейцарії та Італії. А ось у країнах Азії навпаки, раді туристам і новим знайомствам.
Нагадаємо, 75-річний житель Закарпаття Юрій Куцин об’їздив 76 країн світу і звідусіль привозив додому сувеніри, а потім створив на власному подвір’ї незвичайний музей. Десятки держав чоловік відвідав за 15 років – у закордонних відрядженнях, коли працював будівельником, а також подорожував і за часів Радянського Союзу, і зізнався, що найбільше його здивували екзотичні країни.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *