“Храм” для богині моря або як корейці задобрюють злих духів (фото 18+)

У “храмі” богині моря – сотні чоловічих “достоїнств” різного розміру і форми.Корейці славляться відсутністю табу на будь-які теми. А коли потрібно догодити злим духам, то готові навіть вибудувати великий парк чоловічих фалосів.
У місті Самчхок що на березі моря, розташована своєрідна споруда “Хесіндан”, що в перекладі означає храм богині моря. Як заведено, все починається з легенди.

Багато століть тому в невеликому рибальському селищі юна дівчина вирушила на острів збирати водорості. Але трапилася біда, море піднялося і затопило острів, дівчина загинула. З того часу на село обрушилися нещастя. Рибалки кожного дня приходили з порожніми неводами. Якось у розпачі один з чоловіків з прокльонами пішов до моря і зопалу “помочився” у хвилі. Наступного дня його сіті виявилися повними, а у товаришів – як і раніше порожні. На загальному зібранні рибалка розповів про свою оказію. І старійшини вирішили, що дух дівчини побачивши чоловічу “гордість” подобрішав. Ось і побудували їй храм у парку, і на всяк випадок утикали його фалосами. З тих пір люди зажили в селі в достатку.

Цікаво, що парк досі постійно поповнюється. Адже тут раз у чотири роки відбуваються міжнародні змагання. Учасникам видаються по здоровенній колоді, з якої вони мають вирізати величезний фалос, додавши туди свою родзинку. Творіння переможців залишаються в парку.
Кажуть, що сюди приїжджають з усієї Кореї жінки, які мріють, щоб у них народився син. Вважається, якщо відвідати цей парк, то обов’язково народиться хлопчик.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *