Коли душа дика: як голландка проміняла роботу в офісі на дику природу

Жінка кинула роботу в офісі і стала успішним фотографом дикої природи.
Голландка Хенні ван Херд – фотограф дикої природи, яка перетворила свою пристрасть в успішну кар’єру. Вона подорожує по всьому світу, щоб створювати приголомшливі фотографії тварин. Приєднавшись у 2006 році до товариства Flickr і спілкуючись із фотографами, що спеціалізуються на зйомці представників фауни, в 2010 році ван Херден залишила успішну кар’єру помічника виконавчого директора і зосередилася на тому, щоб шліфувати свій талант фотографа.

Її любов до тварин розпочалася ще в глибокому дитинстві.

«Я виросла в місці, яке можна назвати міні-зоопарком. У нас були собаки, кішки, корови, свині, курчата, папуги, сотні маленьких качок, фазанів, кроликів, риби, гуси, канарки, – розповідає ван Херд. – Ми жили у фермерському будинку, і хоча мої батьки не були фермерами, їхні батьки були. Не пам’ятаю, щоб ми – моя сестра і я – були в будинку. Ми завжди робили щось на вулиці – плавали в річці неподалік, гралися в хованки в лісі, гралися з тваринами».

Ця любов до природи і тварин залишилася з голландкою на все життя і привела до частих поїздок в Африку, де вона знімала великих і дрібних тварин у заповідниках. У ван Херден складна робота, що вимагає терпіння, точності і технічних навичок, але саме це і приваблює жінку.

«Мені подобається виклик, який кидає дика природа. Тварини рухаються, моргають, літають і часто роблять зовсім несподівані речі, через що важче зробити правильний знімок. І мені подобається це випробування».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *