Важливо для власників собак: де і як їх вигулювати

Директор КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” Михайло Заславський розповів, де офіційно дозволено вигулювати собак.
При цьому ветеринар уточнив, що собак дозволяється вигулювати на прибудинкових територіях з тильної або технічної сторони будинку, якщо в 40 метрах від будинку немає парку або скверу.
Заславський пояснює, що відповідно до рішення Київської міської ради “визначення і облаштування належним чином місць та зон для вигулу тварин” покладається на районні державні адміністрації в Києві.
При цьому обслуговування і забезпечення відповідного технічного та санітарного стану цих місць покладається ще на інших – районні управління житлово-комунального господарства або на інших юридичних осіб, за якими закріплені ці території.
Зони для вигулу тварин повинні бути відведені в кожному парку та сквері на території міста.

“Площа зони для вигулу тварин має бути не менше 30% маршрутів, розташованих на територіях парків і скверів. Місця для вигулу тварин визначаються на відстані не менше 40 метрів від житлових будинків, дитячих і спортивних майданчиків та об’єктів соціальної сфери”, – уточнює фахівець.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *