Енкаустика – шедеври за допомогою… праски і олівців

Творити можна не лише з допомогою звичних матеріалів. Це доводить молодий художник з Тернополя, який створює неймовірні картини використовуючи лише гарячу праску та воскові олівці.
Кирило Богданюк має вроджену ваду, але попри це, ось уже 5 років як активно займається та популяризує нову техніку у мистецтві — енкаустика. Іншими словами, це малювання розплавленим воском.
В Україні майстрів, які цим займаються – одиниці, передає сайт “Тернополяни”.
Хлопець зізнається, що в дитинстві і мріяти не міг про малювання, а з образотворчого мистецтва завжди мав двійки, адже вчителі розуміли, що давати в руки йому пензля просто немає сенсу. Та пройшов час і зараз він не лише сам творить дива з допомогою воску та праски, а й дає майстер-класи, заробляючи цим собі на хліб.

Цим я можу заробляти, і плюс я ще зараз працюю волонтером, їжджу до інтернатів, і показую цю техніку, — розповідає Кирило. — Паралельно навчаюся на соцпрацівника, працюю з дітьми в таборах.

Тим часом, відвідувачі майстер-класів у захваті, і кажуть, що малювати виходить навіть у тих, хто мистецтвом раніше не займався. Детальніше — у сюжеті телеканалу «Україна»:

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *