Дівчина з ескорту або поки дозволяє молодість

Не так давно 23-річна мешканка Австралії Джесс Джонс придбала собі розкішний особняк і Mercedes. А провести годину в компанії Джесс коштує близько 5 тис. австралійських доларів.
Дівчина почала займатися ескортом близько 2 років тому, коли її познайомили з одним з представників даних послуг на бізнес-форумі.
До цього дівчина працювала консультантом в магазині, але її любов до грошей направили її в цей бізнес. Відповідно, мук совісті дівчина не відчувала. Ціна за годину з Джонс – 5 тисяч австралійських доларів і в ту вартість не завжди входить інтимна блізость.Несмотря на факт відсутності “обов’язкового зближення” Джесс ретельно приховує від сім’ї свою професію. А з репортерами та журналістами вона погоджується говорити тільки на умовах анонімності. За словами дівчини, велика частина заробітку йде на те, щоб оновлювати свій гардероб дизайнерськими нарядами і підтримувати зовнішність у салонах краси.
Клієнтура Джесс – багаті чоловіки-бізнесмени, юристи. Як правило, працівники середньої ланки просто не можуть собі дозволити “елітку” (так називають дівчат з ескорту).Для Джесс звичайний заробіток – від 10 тисяч до 25 тисяч доларів на тиждень. Все залежить від умов і тривалості бронювання. Нерідко дівчині призначають зустрічі одружені чоловіки. Але, як правило, вони лише просять провести з ними час на заходах або сходити в ресторан. За словами дівчини, чоловіки самі зізнаються, що їм подобається проводити час з чарівною красунею і це допомагає відчувати себе впевненіше.
Хоча послуги ескорту анонімні, бувало, що дружини клієнтів дізнавалися про зв’язок з Джесс і заявлялися до неї з погрозами. Однак дівчина каже, що не збирається залишати кар’єру і буде займатися цією справою, поки дозволить молодість.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *