Моделі роздягнулися заради жіночого самовираження

Американські супермоделі 19-річна Сейлор Брінклі Кук і 52-річна Поліна Порізкова, разом з австралійкою Робін Лоулі, 28 років, знялися голими в серії чорно-білих зображень.
Проект “Її власні слова” (In Her Own Words) організував американський щотижневий спортивний журнал Sports Illustrated, пояснює, що у такий спосіб дали можливість жінкам висловити їх голос і пристрасть у найбільш неприкритій формі.
Знімальна команда складалася виключно з жінок. Вони також усі були роздягнені догола, йдеться у журналі. Це було зроблено для того, щоб моделі почувалися комфортніше.
Мета полягала в тому, щоб фото, які читачі чекають від журналу, несли у собі більш значущі повідомлення.
На тілі жінок чорним маркером написані слова. У кожної – свої.
Робін Лоулі обрала слова “мати”, “людина”, “виховання”, “феміністка”.Поліна Порізкова – “істина”, “справжня”, “більше”Сейлор Брінклі Кук написала слова “митець”, “природа” та “коханець”Вони означають, що відчуває в собі кожна з моделей. Завдання було – дозволити моделям висловлювати свою “істину”.

“Справа не лише в тому, що ти ню. Ти ніби говориш: “Я голий, і я показую, як ти хочеш, щоб мене бачили”. Відчувала себе від цього ще більш оголеною, ніж якщо просто зняла б одяг”, – розповідає Поліна.

“У всіх нас є своя правда. Ми всі хочемо жити відповідно до наших власних істин. Ми хочемо бути вірними собі, так що істина найважливіша”, – продовжує Поліна. Слово “істина” (truth) написано у неї на боці.

У проекті взяли участь й інші моделі. Вони теж написали на своєму тіліі слова. Їхні зображення будуть представлені в журналі, коли він буде опублікований на наступному тижні.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *