Альбінізм – небезпечна краса

Альбінізм (лат. Albus – білий) – природжена відсутність пігменту меланіну, який додає забарвлення шкірі, волоссю, райдужный і пігментній оболонкам ока.
Альбіноси в своєму роді – унікальні люди, шкіра, волосся і очі яких позбавлені будь-якої пігментації. Також крім вельми незвичайного зовнішнього вигляду, від звичайних людей у альбіносів ще й досить складне життя. Вони особливо чутливі до сонячного світла, більш схильні до деяких захворювань, а в деяких країнах і зовсім є об’єктом полювання різних племен і представників різних містичних релігій.

Так у деяких країнах альбіноси нерідко стають об’єктами глузувань, переслідувань і дискримінації. У Танзанії в останні роки більше 20 альбіносів стали жертвами вірувань і забобонів, згідно з якими шкіра, м’ясо і кістки альбіносів можуть бути успішно використані для лікування всіляких захворювань. Ці чутки іноді навмисно поширюються місцевими знахарями. В результаті цих забобонів життя багатьох танзанійців-альбіносів піддається щоденної небезпеки. Чутки про цілющі властивості альбіносів почали поступово поширюватися і в сусідній Кенії. В Ізраїлі був випадок надання притулку сім’ї біженців з Кот д’Івуару, в якій народилася дівчинка-альбінос.

Варто зазначити, що альбінізм проявляється у будь-якій расі і серед представників будь-якої нації, а також і серед тварин.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *