Подарунок “коханій” тещі від люблячого американця

Житель південно-східної Флориди наткнувся у своєму задньому дворі на… алігатора. Проте замість того, щоб звернутися в службу вилову, флоридець вирішив проблему по-своєму, а пізніше виклав записане іншому відео в інтернет. За допомогою одних лише пледа і швабри чоловік укутав його і відвіз… у подарунок тещі. Свій знерухомлених трофей він узяв із собою, поїхавши на вечерю до батьків дружини.
Хоча у Флориді і була паніка через нашестя королівських пітонів, алігатори і надалі вважаються головною рептилією штату.
Майкл Стоффер з округу Бокілія поділився історією, яка сталася з ним у листопаді минулого року в День подяки, розповідає FOX 13. Чоловік побачив, що на задній двір його будинку пробрався алігатор. Тварина поводилася неспокійно: Стоффер зауважив, що живіт рептилії обтягувало пластикове кільце.Не викликаючи службу з контролю диких тварин, флоридець вирішив самостійно розібратися з плазуном. Для цього він озброївся шваброю і вологим пледом і спробував його знерухомити.Разом із товаришем Стоффер накинув плед на голову рептилії, щоб тимчасово позбавити його зору. Кілька разів перевіривши реакцію тварини шваброю, чоловік притиснув її до землі. Далі Стоффер для безпеки заліпив пащу алігатора клейкою стрічкою і зняв з нього пластикове кільце.Після цього чоловік вкинув тварину в кузов свого пікапа і відправився… у гості до тестя і тещі, які влаштовували святкову вечерю з приводу Дня подяки. Вже звідти він зателефонував до місцевої служби контролю за дикою природою.За словами Стоффера, працівник служби, який прибув на виклик, наголосив йому, що перевезення алігаторів нелегальне, але подякував за порятунок тварини.

Він мені пояснив, що якби мене зупинили з алігатором у машині, це могло закінчитися для мене дуже, дуже погано, каже Стоффер.

Герой історії додав, що він завжди готовий допомогти людині або тварині в біді – але тепер двічі подумає, перед тим як вантажити їх у машину.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *