Канадська студентка за раз випиває більше, ніж лікарі рекомендують за тиждень

Коротенький відеоролик із канадською дівчиною, яка за лічені секунди спустошує цілу пляшку міцного напою, привернув увагу західних журналістів. Карлі Саттон з Оттави на очах у глядача випиває більше алкоголю, ніж лікарі рекомендують вживати за тиждень.
Відео з’явилося в інстаграм-блозі Barstool Ottawa, в якому показують бурхливі розваги канадських студентів. Деякі фото і відео в блозі відносно нешкідливі (наприклад, хлопець демонструє, як курить сигарету ніздрею), інші ж є доволі травмонебезпечним (стрибки з великої висоти, падіння людей на тверді предмети).
Проте переважна більшість постів пов’язана з алкоголем. Схоже, вечірки, на яких поліцейські могли б знайти алкоголь прямо в повітрі, не рідкість в Оттаві.
Але найбільш обговорюваним постом від Barstool Ottawa за довгий час став запис, на якому студентка Карлі Саттон випиває 700 мл міцного німецького лікеру «Егермейстер» приблизно за 20 секунд. Швидше за все, напій у пляшці справжній, тому що на початку відео Карлі відкриває пляшку і лунає звук кришки, яку відкручують вперше.
Карлі випиває всю пляшку з незворушним виглядом. А далі дівчина робить кілька великих ковтків енергетика з банки, пробитої збоку, як це прийнято серед учасників більшості відео.
Також, як з’ясовується канадка не одна така, яка може випити і щей похизуватися в мережі своїм досягненням.

 

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *