10 місць неземної краси, які справді є на Землі

У це важко повірити, але ці місця справді існують на нашій планеті. Це не чиясь витончена фантазія, ну, хіба що природи. Напевно, щоб повірити, що ця краса справді є десь на іншому кінці планети, варто один раз побачити її своїми очима.

krasa1 Гарячі джерела Блакитна Лагура в Ісландії – створені руками людини водойми, однак нагріваються вони природним шляхом за допомогою вулканічної активності на острові. Джерела особливо красиві засніженій взимку, коли вода все одно тепла.

krasa2 Крижані каньйони в Гренландії були вирізані розтопленої водою, а їх глибина становить 45 м.

krasa3_bols-piramid Болс-Пірамід – найвища скеля в морі. Це залишок щитового вулкана, що утворився близько 7 мільйонів років тому. Висота скелі – 562 метра, вона знаходиться на південному сході острова Лорд-Хау в Тихому океані.

krasa4 Національний парк Плітвіцькі озера – найстаріший національний парк в південно-східній Європі і найбільший в Хорватії. У парку повно чудових зелених пейзажів, прекрасних лагун і дивовижних водоспадів.

krasa5 Тунель Вистерия знаходиться в садах Кавачі Фудзі в Кітакюсю, Японія. Квітучі дерева нависають над вами, а сам сад буквально іскриться різними кольорами.

krasa6 Чінкве-Терре – частина узбережжя в регіоні Лігурія в Італії. Тераси, побудовані на зазубрені ландшафті, є популярною місцевою визначною пам’яткою.

krasa7 Великий бар’єрний риф – найбільший кораловий риф у світі. Він знаходиться в Кораловому морі, біля узбережжя Квінсленда, Австралія. Він настільки великий, що його видно з космосу. Це дуже популярне місце серед дайверів та інших туристів.

krasa8 Готель «Чарівна гора» повністю виправдовує свою назву. Це готель у формі гори, з вершини якої стікає вода. Він знаходиться в хуіло-хуіло, приватному заповіднику в регіоні Чилі Лос-Ріос.

krasa9Великі дерева оточують цей старий залізничний тунель в українському містечку Клевань. Це чарівне місце прозвано «Тунель кохання», так як його часто відвідують закохані парочки.

krasa10Кривий ліс знаходиться відразу за містом Новіші, Царново, Західна Померанія, Польща. В лісі ростуть близько 400 хвойних дерев з вигнутими стовбурами. Їх посадили десь в 1939 році, але хто і навіщо зробив їх такими – невідомо.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *