Як українка у США витягнула “помилковий” щасливий квиток

46-річна українка Оксана Захарова з Нью-Джерсі практично “помилково” виграла в лотерею п’ять мільйонів доларів. Гроші вона буде отримувати частинами до кінця свого життя, пише USA Today.
Жінка вирішила придбати за один долар у Манхеттені (Нью-Йорк) під час шопінгу лотерейний квиток, на якому потрібно було стерти захисне поле. Проте трапилося так, що продавець випадково вручив їй квиток за десять доларів – в умовах ішлося, що головний переможець отримуватиме по п’ять тисяч доларів щотижня протягом решти свого життя.

“Продавець підсунув мені “помилковий” квиток. Я тоді відчувала себе недобре. Вирішила просто купити його. Протягом наступних кількох тижнів я використовувала лотерейний квиток як закладку. А потім таки використала його за призначенням, – розповіла українка. – Я ніколи нічого не виграю. Була переконана, що цей квиток – підроблений. Що це все правда я усвідомила лише в офісі оператора лотереї”.

Виграш виплачуватимуть частинами протягом наступних 19 років – щорічно по 260 тис. дол. (чистими після вирахування податків – 172 тис. дол.). Ще буде одна додаткова виплата на 60 тис. дол. (чистими 39 тис. дол.). А вже через два десятиліття щорічна виплата складе 172 тис. дол. – аж до кінця її життя.
Першу частину виграшу жінка планує витратити на сімейний відпочинок – поїдуть на Багами. Також гроші підуть на здобуття вищої освіти її двома дітьми.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *