ТОП-10 найкрасивіших собак

Шотландський сетер, 10 місце

Старовинна мисливська собака, хоча стандарт породи було затверджено лише в 1988 році. Досить кмітлива, з інтелектом вище середнього, дуже піддатлива дресируванню. Сетер відданий і слухняний, а також добре адаптується до життя у квартирі, що, зрозуміло, додає йому популярності.
dogs_gordon-setter-2Собака має поступливий і доброзичливий характер, уміє поводитися з дітьми. Однак і щодо інших собак агресії не має. Все це поєднується з відмінним нюхом і значним мисливським талантом. Вельми вдале поєднання достоїнств.

Бульмастиф, 9 місце

Походить із Великої Британії. Порода належить до групи молосів. Собаки цієї групи більш 2 тис. років вірою і правдою служать людству. Їх використовували як фермерських і сторожових собак. Сьогодні припадає пік популярності для цієї породи. dogs_2_result13 Бульмастиф не вважається найрозумнішою собакою в світі (в цьому плані вівчарки завжди були тямковитіші), проте у бульмастифів украй гостро розвинені інстинкти. Ця порода на «4» справляється з дресируванням, але на «5 +» з охороною території і захистом хазяйського майна. Бульмастиф – міцна і сильна, але не громіздка собака (завдяки 60% крові мастиф і 40% собак бульдога типу), з урівноваженим, сміливим і доброзичливим характером. Вона недовірлива до сторонніх, але без невмотивованої агресії.

Далматин, 8 місце

Сьогодні достовірно не встановлено походження Далматин. Припускається, що з’явилися вони на північному заході Балканського півострова кілька тисяч років тому. Популярними вони стали у ХVІІІ ст. в Англії, де їх використовували як мисливську і вівчарську собаку. PUBLISHED by Catsmob.comКрім того, що далматин привабливий зовні, він також і досить витривалий і здатний на більше, набагато більше, ніж просто виконання декоративної функції. Ця енергійна й активна порода, собакам якої необхідні регулярні виїзди на природу. Далматин відмінно знаходить спільну мову з дітьми і з усією сім’єю. Однак собаківники відзначають на тлі високих інтелектуальних здібностей також ще і деяку образливість. І це варто враховувати у поводженні з ним. Проте далматин урівноважений і неагресивний, доброзичливий. Поєднання цих якостей разом із відмінними фізичними даними визначає його місце.

Бігль, 7 місце

Мисливські гончаки, виведені у Великій Британії у ХІV ст. для полювання на зайців, лисиць і птицю. Собаки цієї породи невеликі, міцні і гармонійно побудовані.Сьогодні бігля цінують швидше за його милу зовнішність, проте не варто забувати, що він ніколи не буде безперервно сидіти на місці як, наприклад, бесендж, адже бігль по натурі мисливець і бродяга. dogs_beagleХоча і з його життєрадісністю він відчуває себе відмінно всюди, – і в лісі, й у квартирі. За відгуками кінологів і собаководів, бігль дуже товариський, ласкавий і добрий, уважний і веселий. Деякі представники породи бувають досить примхливими, і тоді з ними доведеться повозитися. Однак усі біглі розумні і кмітливі, тому їх дресирування рано чи пізно дає результат.

Хаскі, 6 місце

Одна з найстаріших порід собак, предки якої були виведені ще кочовими племенами північного сходу Азії для того, щоб пересуватися на великі відстані і перевозити вантаж із місць полювання. Хаскі доброзичливі і невибагливі. У цієї породи в крові закладено працьовитість. Це золота середина в поєднанні сили, швидкості та витривалості. dogs_haski Ця порода відмінно ладнає з дітьми, як і з господарями, вона неагресивна і поступлива. Однак у хаскі є почуття власної гідності, і її палкий норов забезпечить також і надійний захист. Про її сторожові якості красномовно говорить той факт, що з 30-х роках ХХ ст. цю породу використовували як основну для охорони військових об’єктів СРСР. В цілому, хаскі віддані, розумні і надійні, однак вимагають постійних фізичних навантажень, що визначає специфіку їх змісту.

Самоїд, 5 місце

Ця порода з’явилася більше 3000 років тому і жодного разу не була піддана втручанню селекціонерів. Північні народності Росії використовували цю породу як їздову. До слова, 28 самоїдів входили в упряжку полярної експедиції Фрітьофа Нансена. dog_samoedДивно, що, будучи родом із крайньої Півночі, собаки породи відмінно адаптуються до життя в теплому кліматі і спокійно живуть у квартирах. Особливість породи полягає в її особливих соціальних навичках. Ненці, з якими собака жила пліч-о-пліч три тисячоліття, використовували її як няньку для маленьких дітей і часто залишали собаку на ніч у наметі. І сьогодні, за словами господарів цих дивовижних собак, якщо обняти самоїда, він тут же завмре, щоб не потривожити вас зайвий раз. І також як і в минулому, самоїд дбатиме про ваших дітей, мабуть, навіть краще, ніж про своїх власних.

Доберман, 4 місце

Порода була виведена в Німеччині наприкінці ХІХ ст. Фрідріхом Доберманом, який прагнув створити ідеальну службову собаку, слухняну і віддану, що володіє тямущістю, вірністю і безстрашністю, готову відстоювати інтереси господаря (Фрідріх був збирачем податків). dogs_Doberman_Pinscher Уперше на виставках порода з’явилася в 1863 р., трохи пізніше утвердилися її стандарти. Сьогодні добермана цінують за ті самі якості, що й півтора століття тому, хоча він і перестав бути виключно службовим собакою.

Кане Корсо. Італійська сторожова, 3 місце

Порода дійшла до нас з глибокої давнини з Італії. Тоді їх використовували в гладіаторських боях. Італійська сторожова заслужила славу і любов завдяки своїй безстрашності в сутичках із диким звіром.dogs_kane_korso Це сильна і потужна собака, яка навіть у юному віці перемагає в бійках практично з будь-якою іншою собакою. Однак на тлі настільки войовничої вдачі, по відношенню до господаря і його сім’ї вона проявляє дружелюбність, відданість, готовність завжди стати на захист. Одна з найсильніших собак. Це відмінний охоронець, слухняний і кмітливий. Не схильні до невмотивованої агресії.

Німецька вівчарка, 2 місце

Як і більшість присутніх у переліку порід, одна з найстаріших. У Німеччині собаки аналогічного типу були вже у VII ст. нашої ери. Проте в тому вигляді, в якому ми її знаємо, порода була представлена ​​лише наприкінці ХІХ ст. Не має жодної іншої породи, яка викликала б настільки одностайні захоплені відгуки.dogs-sluzhebnaja-sobaka-s-uravnoveshennym-podvizhnym-tipom-povedenija Головні якості, які виділяють, говорячи про цю собаку – відданість, сміливість та інтелект «близький до людського». Собака не може жити без служби і без діла не знаходять собі місця. Це дійсно краща сторожова собака, що й підтверджується протягом століть її мужністю і кмітливістю.

Бордер-коллі, 1 місце

Перше місце! Порода походить із Великої Британії в середині XVI ст. для охорони стад і довколишніх територій. І певна частина як і раніше цим і займаються. За результатами дослідження Університету Британської Колумбії найрозумніша собака серед усіх порід світу. dogs_border_kolliБордер – найенергійніша, невтомна собака. Без втоми може носитися по лугах і полях увесь день. Ця собака – найкращий друг для спортсмена, оскільки їй необхідні навантаження мінімум по 3-4 години на день. Вона не може без роботи! Протягом усієї історії породи собаки виконували досить складні завдання. Іноді їм доводилося збирати розсіяні по великій території стада без будь-якої допомоги людини.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *