«Fortepiano» – новий кліп від Христини Соловій

Новий кліп української співачки Христини Соловій на авторський сингл «Fortepiano» збирає сотні тисяч переглядів і тримається на першій сходинці в українському контенті YouTube.
Цей ролик Христини Соловій зняли всього задва тижні. Режисер кліпу – Анна Бурячкова.
Як розповіла сама співачка, ця пісня звучить по-новому і відрізняється від того, що вона робила раніше.
Хоч сам кліп зняли швидко, однак потрібний саунд для композиції шукали упродовж двох років.

«Це одна з перших авторських пісень. Мілош Єліч дуже трепетно підійшов до моїх ідей, і, я певна, – зараз це найкраща моя пісня. Нею я привідкриваю завісу звучання мого авторського альбому.
Народні пісні нікуди не зникають. Проте зараз мені хочеться поділитися зі слухачами частиною своєї історії, своєю музикою. Ідею для відео я шукала не менше, ніж потрібний саунд. Відчувала, що кліп має підсилювати емоційне навантаження пісні, а вона – бути саундтреком до історії. Анна Бурячкова знайшла спосіб це показати, використавши кінематографічний підхід. Вона запропонувала історію, яка є певною мірою для мене особистою, автобіографічною. Нам вдалося зняти маленьке кіно і велику драму. Переконана, у нас вийшло мистецтво», – прокоментувала пісню сама Соловій.

Серед образів кліпу згадується Лоліта Володимира Набокова. Саме про неї Христина писала свою дипломну роботу за спеціальністю «літературна творчість».

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *