Неймовірні і дивні факти про секс, здатні вразити

Секс у сучасному світі давно вважається однією з ключових складових романтичних відносин, оскільки приносить закоханим задоволення і дозволяє зміцнити емоційний зв’язок. Однак із сексом і близькими до нього процесами пов’язно безліч цікавих фактів, здатних здивувати або навіть шокувати.
Презерватив
Найдавніше з відомих історикам зображень чоловіка, що надягає “захисний” предмет, який дуже нагадує презерватив, віднайшли на стіні однієї з печер на території Франції. Згідно з оцінками вчених, вік вищезгаданого малюнка може становити від 12 до 15 тис. років.
Розпусний плід
У культурі ацтеків авокадо вважали особливим плодом, і тоді лікарі приписували йому просто неймовірну кількість сексуальних властивостей. Усе вважалося настільки серйозним, що місцевим незайманцям строго-настрого заборонялося навіть торкатися до авокадо.

У військових цілях
У період Першої світової війни британські розвідники МІ-6 виявили незвичайну властивість сперми, встановивши, що використовувати її можна як… невидиме чорнило. Щоправда, невдовзі від такого методу довелося відмовитися, оскільки військові зауважили, що з часом такий “засіб” починає погано пахнути.Найпалкіші коханці
Згідно з дослідженнями вчених, найбільш велелюбні пари проживають на території Греції. Там закохані займаються сексом у середньому понад 138 разів на рік. “Пасуть задніх” представники Японії, хоча багато хто їх вважає однією з найбільш розпусних націй. Насправді ж скромняги-японці в середньому мають секс не більше 45 разів на рік.
Чоловіки в червоному
Дослідники виявили, що жінкам подобаються чоловіки в червоному одязі. Навіть якщо вони свідомо не помічають цієї пристрасті. Чоловіків у червоному жінки сприймають як партнерів з більш високим соціальним статусом і великими шансами піднятися соціальними сходами.
Хода
Якість сексуального життя жінки видно за її ходою. Бельгійські дослідники виявили, що чим більше оргазмів отримує жінка, тим її хода стає більш розслабленою, вільною і впевненою.
Тахікардія
Спостережливі вчені зуміли вирахувати, що в середньому в момент оргазму серце як у чоловіків, так і у жінок, робить близько 140 ударів за хвилину. Такий показник фактично відповідає тахікардії.Мозок
Учені з Ратгерського університету за допомогою МРТ зуміли встановити, що ж відбувається з людським мозком безпосередньо в процесі збудження. Виявляється, що при стимуляції різних органів у жінок, наприклад, вагіни, сосків або клітора, активуються також і різні зони мозку, що дарує дівчині різні відчуття, що відрізняються одне від одного.Оргазм
Численні дослідження та опитування дали можливість установити, що жіночий оргазм у середньому триває близько 20 секунд. Цейй показник помітно більший, ніж у чоловіків, оскільки у них він найчастіше триває не більше шести секунд.
Донори
Сперма в донорських банках зберігається при температурі на рівні мінус 196 градусів за Цельсієм. Завдяки застосуванню сучасних технологій чоловіче сім’я може зберігати свою “працездатність” чи не вічно.Найстаріший презерватив
Археологи в шведському місті Лунд відкопали середньовічний кондом, зроблений із кишок свині. Радіовуглецевий аналіз показав, що цим стародавнім предметом контрацепції користувалися, причому неодноразово, ще у 1640 році. Поряд із презервативом знайшли написану на латині інструкцію з його використання: “Щоб уникнути зараження неприємними хворобами, фірма-виробник рекомендувала перед використанням потримати виріб у теплому молоці”

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *