Рецепт успіху або 7 фраз, яких ви ніколи не почуєте від успішних людей

Успіху не можливо досягти миттєво. Для цього потрібно багато працювати, бути відданим своїй справі і не чекати, що все складеться якнайкраще само собою.
Кожен успішний лідер чи підприємець може розказати свою власну історію про те, як він прагнув досягнути чогось, і показати, що кожен може звільнитися з оков, які не дають рухатися вперед.
Хоча у кожного свій шлях, але є річ, яка об’єднує таких людей, це — успіх.
Стів Сіболд, автор книги “Як думають багаті люди”, опитав понад тисячу мільйонерів протягом трьох десятиліть, щоб дізнатися, як вони досягли успіху та багатства. Відповідь дуже проста: неважливо, де вони народилися, що справді заставило їх виділятися — це менталітет, прагнення досягти своїх цілей та вміння протистояти всьому, що заважало їм на шляху. Такий спосіб життя привів цих людей до багатства.
Щоб стати успішною людиною для початку варто проаналізувати свої думки та слова. Адже те, що ми говоримо, часто визначає те, чого ми досягнемо.
Наприклад, від успішних людей ви ніколи не почуєте таких фраз.
1. Я ненавиджу свою роботу
Сюди можна додати фрази: “Я ненавиджу цю фірму” та “Мій бос — ідіот”.
Однією з якостей успішних людей є те, що вони не вживають таких висловлювань навіть у незручній ситуації чи якщо навколо суцільний негатив. Замість ображати компанію чи працедавця, такі люди намагаються вирішити проблему, оперуючи фактами та залишаючись тактичними і об’єктивними.
2. Так нечесно!
Або — “Я заслуговую більшого”.
Ваш конкурент отримав нагороду, позитивну оцінку або визнання, а ви — нічого, незважаючи на те, що вдвічі продуктивніші та відданіші? Успішні люди ніколи не кидають слів на вітер та не ниють про несправедливе життя. Несправедливість — це те, до чого ви повинні звикнути. Успіх ніхто вам не подарує, щоб його досягнути ви маєте багато працювати. Таким чином ви покажете, що справді заслуговуєте на нього.
Замість того, щоб нити і скаржитися, почніть проявляти ініціативу. З’ясування стосунків впливатиме на вас негативно. Якщо ви думаєте, що заслуговуєте більшого, доведіть це, надавши переконливі аргументи.
3. У нас так не прийнято
А також — “Тому що у нас це завжди робили у інший спосіб”.
Інновації — ключова особливість успішних людей, незалежно від того, чим вони займаються. Ви маєте навчитися використовувати нове і не боятися відмовлятися від загальноприйнятих методів чи речей. Ще ніхто не досягнув великого, не намагаючись зробити щось нове.
Наприклад, досвід Стіва Джобса: він захоплювався інноваціями, і ця пристрасть привела до створення дивовижних ґаджетів (iPhone та iPad), які змінили світ. Якось Джобс сказав: “Саме інновації відрізняють лідера від послідовників”.
Дарлін Прайс, президент компанії Well Said, Inc., дала пораду, як бути неупередженим на роботі і запроваджувати нововведення. “Навіть якщо ви не погоджуєтесь із чиєюсь ідеєю, скажіть: “Вау! Це цікава ідея. Як вона має працювати? – пояснила Прайс, – Або: “Це інший підхід. Обговоримо всі плюси та мінуси”. Не будьте впертими і не бійтеся пробувати нові речі — саме так досягається успіх.
4. Це не моя робота
А також — “Це не моя проблема”, “Мені мало платять”.
Є одне важливе правило, якого дотримуються успішні люди: якщо ви по-справжньому успішні, ви допоможете іншим досягнути успіху. Прикладом для наслідування є Уоррен Баффет, який сказав: “Хтось сидить нині в тіні, тому що хтось дуже давно посадив дерево”.
Гра у команді допоможе вам на крок наблизитися до успіху, але якщо ви не командний гравець, ви ніколи не досягнете успіху. Ви можете бути багатими, успішними, але лише плідна робота та відданість вашого колективу чи членів бізнесу є справжньою причиною вашого успіху та репутації.
5. Це неможливо
А також — “Це неможливо зробити” та “Я не можу зробити це”.
Успішні люди знають, що всі рамки та обмеження — в нашій голові, і ми самі їх створюємо. А такі необґрунтовані заяви віддаляють вас від досягнення мети. Людина, яка досягає успіху в житті, не скаржиться на бар’єри або перешкоди, замість цього вона шукає способи обійти їх, і використовує творчий потенціал, щоб кинути їм виклик.
Ви ніколи не почуєте від успішних людей таких слів, як “не можу”, “не буду” і “неможливо”. Вони просто знають, що скарги не допоможуть їм.
6. Я міг би
А також — “Мені слід було б”, “Можливо, я зможу”.
Жаль — це найгірше відчуття, з чим може стикнутися людина. Гіркота втрачених можливостей заганяє в минуле, коли “можна було б” щось зробити. Успішні люди не дозволяють собі шкодувати. На це є дві причини: або вони використовують можливість, незалежно від шансів; або вони рухаються далі та знаходять ще одну можливість. Жаль ще нікому не приніс користі.
7. У мене немає вибору
А також — “У мене немає інших варіантів”, “Я зробив усе, що зміг”.
Завжди є додаткові можливості, і успішні люди знають, як прокласти свій власний шлях до цих можливостей. Дарлін Прайс наголошує: “Якщо ми кажемо, що у нас немає вибору, це означає, що ми сприймаємо себе за жертву, і визнаємо себе слабшими за інших”.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *