Як українців заганяють в ярмо на всіх рівнях

Чиновники вигадали чергове фінансове ярмо для простих українців – розлучених українців змусять платити не лише аліменти.
Крім аліментів одному з батьків, який проживає окремо від сім’ї з дитиною або має іншу сім’ю, тепер доведеться оплачувати відвідування гуртків та занять, спрямованих на розвиток його здібностей. Таке рішення виніс ВСУ, пише Politeka.
За словами юристів, після розлучення діти зазвичай залишаються з матір’ю, і від батька дуже складно отримати навіть аліменти, не кажучи вже про додаткові гроші. На їхню думку, призначена судом виплата має покривати все: і харчування, і одяг, і навчання, і інші витрати.
“ВСУ у своїй правовій позиції пояснив, що той з батьків, хто виховує дитину, може окремо вимагати виплат на лікування, якщо воно було потрібне, і окремо – на її розвиток. Це може бути і плавання, і музична школа, і гуртки. Для підтвердження витрат досить надати копії рахунків і всіх чеків. Ці витрати мають бути розділені порівну між обома батьками”, – пояснили правознавці.
Зараз в Україні активно зростає кількість судових суперечок між розлученими батьками, і це пов’язано з погіршенням добробуту. Дорослі економлять на всьому і на дітях теж. Тому позови на предмет аліментів і додаткових виплат на утримання дітей зростають у геометричній прогресії.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *