Щоденний секс як панацея від недуг

Статевий акт – одне з найприємніших занять у житті людини, пише Yo Amo los Zapatos. Складно знайти того, хто б не любив цим займатися. Виявляється, присвячувати час цьому заняттю надзвичайно необхідно. Практично кожного дня. І це потрібно не лише для продовження роду.
Ось кілька слушних причин, чому статевим актом необходімо займатися 365 днів на рік!
Під час статевого акту Ви отримуєте неймовірне задоволення. Ваші відносини з партнером досягають найвищої точки насолоди. Вам все ще потрібні аргументи? Шукайте їх внизу.
1. Статевий акт – відмінний вид фізичної активності.
Під час занять сексом ви крым задоволення ще й спалюэте калоріъ. Якщо займатися цим тричі на тиждень протягом 15 хв, то можна спалити близько 7500 калорій за рік.
Виконуючи активні рухи, ви починаєте глибоко дихати, ваші легені наповнюються киснем. Тестостерон сприятливо впливає на кістки і м’язи, роблячи їх сильнішими.
2. Боротьба зі стресом.
Під час статевого акту організм виробляє дофамін, речовину, яка бореться зі стресом. Також у кров надходить велика кількість ендорфінів і окситоцину – гормонів щастя. Чим більше у вас сексу, тим менше у вас занепокоєння і тривоги!
3. Статевий акт як засіб від застуди!
Статевий акт корисний у боротьбі з такими недугами, як застуда або грип. Він підвищує імунітет. Статевий акт провокує збільшення кількості імуноглобуліну А, який збільшує час статевого акту і бореться з простудними захворюваннями.
4. Статевий акт – засіб проти старіння організму.
Чим більше у вас сексу, тим молодше ви виглядаєте. Ця активність стимулює окислювальні процеси в організмі, а також позитивно впливає на вироблення всіх гормонів.
Під час статевого акту збільшується вироблення колагену, який відповідає за пружність шкіри, стан кісток і сухожиль. Поки ви насолоджуєтеся близькістю з коханою людиною, вам не потрібно боятися старості.
5. Статевий акт зменшує біль.
Вас турбує мігрень або болі при місячних? Терміново займіться сексом!
6. Статевий акт як панацея від безсоння.
Після активних занять статевих актом ви втомитеся фізично, в організмі вичерпається запас глікогену. Його нестача викликає бажання відпочити. Доведено – 80% чоловіків відразу після оргазму засинають без проблем.
Тож навіть моя улюблена фраза після сексу: “тепер я засну!” Тож це правило спрацьовує на 100%.
А як часто кохаєтесь ви?

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *