Топ-10: Найкрасивіші річки світу

Пропонуємо десятку найбільш мальовничих річкових пейзажів в різних країнах світу. Давайте отримаємо задоволення цим дивом природи разом!
1. Унікальне багатство природи Колумбії, річка Каньо Кристалес, або Веселка, бере початок на півдні гірського ланцюга Макарена і тече на схід, до місця злиття з річкою Гуайаберо. У ложі Каньо Кристалес зустрічаються п’ять кольорів: жовтий, блакитний, зелений, чорний і червоний.
2. Амазонка не тільки є самою водоносної річкою, вона також утворює один з наймальовничіших річкових басейнів на планеті.
3. Найбільша в США річка Міссурі служить головним джерелом води для всієї країни. На території штату Північна Дакота в Міссурі впадає знаменита річка Серце (Heart River), і нескладно здогадатися, завдяки чому вона отримала таке романтичне назву.
4. Річка з бірюзовою водою Футалеуфу, що протікає через Аргентину і Чилі, привертає любителів рафтингу і байдарочників з різних куточків планети.
5. Лена – найбільша річка в усій Північно-Східного Сибіру. Розташовані біля її берегів Ленские стовпи, відомі також як Кам’яний ліс, є природним і в той же час неймовірно красивим геологічним утворенням.
6. Один із символів нашої країни і майже одухотворений елемент нашої культури – велика і прекрасна річка Волга.
7. Близько двох мільйонів чоловік щорічно відвідують річку Замбезі, щоб помилуватися приголомшливими видами її водних каскадів.
8. Мальовничий Дунай охопив цілих 10 європейських держав. Він служить головною водною артерією Центральної Європи і впродовж століть є джерелом натхнення для багатьох творців європейської культури.
9. «Підкова» в Арізоні (Horseshoe Bend) – це всесвітньо відома природна пам’ятка. На території національної зони відпочинку каньйону Глен річка Колорадо оперізує скласти породи, формуючи подковообразную меандр.
10. Одна з найкрасивіших річка Янцзи в Китаї фізично і культурно відокремлює північ країни від півдня.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *