Де у Києві планують заборонити паркуватися

У Києві заборонять паркуватися на 67 вулицях. На цих вулицях будуть встановлені відповідні дорожні знаки та нанесена розмітка.
Учора на пленарному засіданні Київради було затверджено перелік із 67 столичних вулиць, на яких буде заборонено паркування автомобілів. Про це повідомляє прес-служба Київської ради.
До переліку ввійшли вулиці, на яких паркування призводить до зменшення пропускної здатності і суттєво перешкоджає руху інших авто.
“Відповідне рішення визначає 67 вулиць, де буде заборонено залишати автомобілі. Заборона паркування на цих вулицях допоможе усунути пробки, надасть правове обґрунтування для евакуації автомобілів безвідповідальних водіїв, а також стимулює киян пересісти на громадський транспорт” – сказано в повідомленні.
На зазначених вулицях будуть встановлені відповідні дорожні знаки та нанесено розмітку.
“Після всіх цих процедур поліція, маючи на руках рішення Київради, буде вживати відповідних заходів до водія, який суттєво перешкоджає організації дорожнього руху” – зазначив перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий.
За відповідним рішенням, паркування буде заборонене на таких вулицях:

Водночас, у правовому висновку до зазначеного проекту рішення, виданим Управлінням правового забезпечення діяльності Київради, вказується, що видання актів з організації дорожнього руху належить до повноважень Київської міськадміністрації.
Також ідеться, що автомобільний рух регулюється Правилами дорожнього руху, в які можуть бути внесені зміни, однак це не належить до компетенції Київради.
В Управлінні юридичного забезпечення підсумували, що проект “не відповідає вимогам законодавства”.
Раніше повідомлялося про те, що Київрада може істотно зменшити кількість місць для паркування в столиці.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *