Нерукотворні природні дива Франції

Франція вважається одним із пріоритетних туристичних напрямків для мандрівників з усього світу. Окрім дивовижної шедевральної архітектури, створеної руками відомих і невідомих митців, а також всесвітньо відомої кухні у Франції ще є безліч красивих нерукотворних і незайманих місць.
Боніфаччо – місто-фортеця на скелі
Боніфаччо – розташоване на самій вершині скелі місто на самому півдні Корсика вражає туристів досить крутими обривами, які й зробили цю місцевість знаменитими. А залишки минулого надають поселенню додаткового шарму. А побудували цю величезну фортецю в далекому 828 р., з метою створення укріплень для захисту від атак сарацинів із Північної Африки. Поступово фортеця суттєво розширилася, а всередині її мурів виникло ціле місто.

Скелясті береги Каланки неподалік Кассіса
Потрапивши на відпочинок на Лазурний берег, обов’язково відвідайте скелясті береги під назвою «Calanques». Оцінити первозданність (дикість) цього місця можна на 24 км дороги з Марселя в Кассіс. А ще краще підпливти до цього місця на кораблі.

«Чарівні димарі» в Іль-сюр-Тет
В Іль-сюр-Тет, що у Східних Піренейях Франції, можна побачити неймовірні гірські формації, відомі більше як “чарівні димарі”. Ці спрямовані в небо піки були виточені водою більше п’яти мільйонів років тому.

Рюстрель, французький Колорадо
Околиці селища Рюстрель (Rustrel), що в регіоні Воклюз (Vaucluse) пофарабовані в різні відтінки охри, характерні для західної частини США, за що ця місцевість отримала назву «Колорадо Прованса». Під час прогулянки від замку XVI ст. у вашому краєвиді відкривається 30-кілометрова панорама.

Дюна в Пилі
Це найбільша дюна в Європі – 2,9 км завдовжки, 616 м завширшки і 110 м заввишки. Вона вміщує понад 60 млн кубометрів піску. Розташована в районі Teste de la Buch. 

Дюна Пила (The Dune of Pilat) завдяки вітрам і припливам рухається кожного року на відстань від одного до п’яти метрів. На пологий схил з боку океану можна легко забратися, інша сторона дюни має крутий спуск у сторону лісу. Мон-Сен-Мішель
Цей об’єкт Всесвітнього спадку ЮНЕСКО приваблює близько 2,5 млн відвідувачів кожного року. Це єдиний пункт у нашому переліку, який не на 100% натуральний.

Але приплив, який тимчасово робить Mont Saint-Michel островом, дає нам право включити цей об’єкт у наш список. Скелі в Етрета
На Кот-д’Альбайті (буквально Алебастрове узбережжя) в Нормандії, крейдові скелі (the cliffs at Etretat) забезпечують потрясний пейзаж для 140-кілометрової дороги. Цю область було увіковічнено в романі “Арсен Люпен” Моріса Леблана.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *