Сазерленд (Sutherland falls) – водоспад із чаші

На одному з островів Нової Зеландії у національному природному парку Фьордленд знаходиться один із найкрасивіших і найвищих водоспадів світу – Сазерленд. Ще задовго до того, як будь-хто зможе побачити водоспад Сазерленд, він почує оглушливий рев – це голос води, що спадає з 580-метрової висоти.
Неймовірний водоспад розташовується в Новій Зеландії – одному з найзагадковіших і найкрасивіших місць планети. Свою назву він отримав на честь одного з першопрохідців острова.Цей фантастичний, захоплюючий витвір природи зривається з гірських вершин Південних Альп із потужним ревом, який чути на величезній відстані. Міць водоспаду вражає, іскристі струмені води обрушуються донизу з величезною силою і розбиваються в хмарі бризок. Неймовірне гуркотіння води і сліпучі веселки створюють неповторне казкове видовище.
Давайте подивимося на нього з усіх боків …
Водоспад Сазерленд розташований на річці Артур, у південно-західній частині острова Південний. Це один із наймальовничіших куточків Нової Зеландії. Джерелом водоспаду є озеро, схоже на гігантську чашу, що розташувалося в улоговині гір.

Цікавий і спосіб утворення водоспаду. Бурхливі потоки води є наслідком постійного танення фіордів, а початок водоспад бере в одному з гірських озер. Як і багато інших водоспадів, Сазерленд особливо прекрасний і могутній у літній період. Мандрівники, які відвідають пам’ятк у в цей час, матимутьть нагоду насолодитися різноманіттям навколишніх краєвидів, побачити прекрасні веселки і білосніжні хмарки, які утворюються поряд із водоспадом. Найкращим часом для відвідування водоспаду Сазерленд вважається період з грудня по лютий.
Водоспад знаходиться на території величезного національного парку Фьордленд і охороняється ЮНЕСКО, яке хоче зберегти цей унікальний куточок первозданної природної краси для майбутніх поколінь: дивовижні гірські пейзажі, химерні фіорди та кришталево чисті озера.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *