Іноземці радять: чого не варто робити в їхніх країнах

ЄВРОПА
Бельгія: у жодному разі не робіть нікому компліментів. В іншому випадку бельгійці півгодини доводитимуть, що вони зовсім не такі й запевнятимуть вас, що всі інші набагато кращі.
Велика Британія: У жодному випадку не порушуйте чергу. Інакше можете зіткнутися з таким обуренням натовпу, якого ще не бачили.
Гібралтар: Гібралтар – іспанський, або частково іспанський, але зовсім не є британським. Тому варто запитувати: чому він має бути повернутий Іспанії. Ось і все … І, будь ласка, не годуйте мавп, це для вашої ж безпеки, маленькі пройдисвіти дуже злі!
Греція: не вказуйте на кого-небудь розкритою долонею, цей жест образливий і, по суті, такий самий, як ніби ви говорите комусь: «Ти мудак».
Данія: Не стійте і не ходіть нашими велосипедними доріжками. Інакше на вас можуть сильно накричати або, можливо, вас переїде сердитий велосипедист.Ізраїль:
• Не приходите в святе місце (іудейське, мусульманське або християнське) в коротких шортах і майці.
• Не намагайтеся потиснути руку монахам протилежної статі.
• Не проходьте повз охоронця, не відкриваючи сумку для огляду, особливо якщо у нього гуде металошукач.
Ірландія: ірландці переконані, що треба завжди стояти на своєму. Люди будуть практично воювати один з одним, щоб стати тим єдиним, хто оплатить наступне замовлення випивки для всіх. Вони скажуть вам заховати свій гаманець подалі. Не слухайте їх. Якщо ви не будете стояти на своєму, ви можете точно також обзивати їх близьких невтішними словами, тому що це буде той рівень ваших здібностей, про який вони подумають. Також ніколи не намагайтеся імітувати ірландський акцент. Основною проблемою є те, що такого просто немає. Є акцент Дубліна, Кірка, Белфаста і т.д. А якщо ви спробуєте змішати всі ці говірки в один «ірландський» акцент, то ви станете говорити як якийсь Лепрекон. А Лепрекони вселяють до себе огиду, тим які у них виходять акценти.
Італія: італійці радять не губити свої чеки. Підробити їх буде проблемою, і так вважатиметься корупцією. Якщо ви купите щось підроблене і не матиме чека, то щоб довести, що вас обдурили, в поліції вам можуть відмовити в допомозі.
Латвія: Рига, зокрема. Не залазьте на пам’ятник Свободи (або на будь-який пам’ятник взагалі). Поліцейські заарештують вас і, ймовірно, вдарять кийком.
Литва: Не порушуйте особистого простору інших людей (те саме стосується і північних країн), якщо ви зробите це, ви можете отримати удар прямо в обличчя. Не посміхайтеся всім людям без розбору, ви також можете отримати за це по фізіономії. Не приставайте до “гарячих дівчат” у клубі, якщо неподалік є якісь хлопці. Вас, імовірно, знову вдарять в обличчя, якщо ви зробите це.
Мальта: Не ходіть у південному напрямку і не приховуйте те, що ви іноземець. Не очікуйте, що автобуси будуть приїжджати вчасно. Навіть не намагайтеся говорити мальтійською мовою, якщо ви не маєте ні найменшого поняття, як це треба робити.
Тут ви часто чутимете слово LIBA – це значить сперма, чомусь ми говоримо про це голосно і якомога частіше.
А у всіх інших випадках у нас гарні пляжі, красиві жінки і неймовірне нічне життя. Переконайтеся в цьому самі, зайшовши в Pacevile (найголовніший центр вечірок) у п’ятницю, і ви побачите там тільки веселий настрій відвідувачів.
Нідерланди: Ті, хто продає наркотики, просто так не стоять на велосипедній доріжці.
Норвегія:
в автобусі не сідайте поруч з людьми, яких ви не знаєте. Хоча, ні, краще сказати інакше. Не заводьте розмов з незнайомими людьми, якщо це не конче потрібно.
Сербія: Будьте дуже обережні при згадці Хорватії/Косово/Албанії. Будьте обережні, розмовляючи з ким-небудь, якщо ви гомосексуаліст, і, стежте за тим, як ви висловлюєтеся (дуже сумно це говорити, але тут люди не люблять гомосексуалістів. Врахуйте, що ми не можемо зберігати гордість поруч з такими людьми).
Не носіть майки футбольного клубу, оскільки тут є багато хуліганів.
А взагалі окрім цього, на спрвді це хороша країна.
Середземномор’я: Не говоріть і не запитуйте про хоббітів. Нас уже нудить від них.
Туреччина: Знімайте своє взуття, коли ви входите в будинок, якщо лише сам господар не скаже вам, що ви можете залишатися взутим. Не відмовляйтеся від чаю – це грубо.
Уельс: жителі Уельсу просять ніколи не порівнювати їх з англійцямив. Ніколи!
Франція: не додавайте воду в вино; не наливайте соус на сир; не додавайте алкоголь у блюдо (якщо навіть вважається, що воно має бути зі спиртом, тут вже є деякі інгредієнти з ним). Єдиний виняток – морозиво, ви можете додавати сюди таку кількість алкоголю, скільки хочете. І якщо ви питаєте дорогу, завжди починайте розмову у ввічливій формі (Bonjour, Excusez-Moi, врешті-решт, використовуйте англійську, якщо ви не можете запам’ятати французькі слова). Деякі речі здаються нам грубішими, ніж коли незнайомець починає розмову зі слів: «Чи знаєте ви, де Лувр?» Або «Доброго ранку вам теж …».
У паризькому метро, ​​сказане хоч одне слово або прояв емоції рівноцінно тому, щоб миттєво втратити свій особливий французький непроникний вигляд.
Швейцарії:  не думайте, що люди не можуть зрозуміти вас, якщо ви говорите по-англійськи, тут всі говорять англійською мовою. Я чув багато іноземців, які говорили занадто голосно і вульгарно в громадських місцях (хоча я сам іноземець).
Шотландії: У жодному разі: не називайте місцевих жителів англійцями; не кричіть «Свобода!», очікуючи на реакцію навколишніх (серйозно, я одного разу бачив, що хтось робив це в Единбурзькому замку).
Відмовляйтеся пити – сила чоловіка прямо пропорційна тому, скільки алкоголю він може випити.

АМЕРИКА
Аляска: 
Це не є традицією країни, але якщо ви побуваєте на Алясці, заради всього святого, НЕ ЗАХОДЬТЕ НА БЕРЕЗІ МОРЯ, ЗА МЕЖІ якірних стоянок. Тут зибучі піски, і якщо ви в них застрягнете, то коли почнеться приплив, ви точно загинете. Серйозно, це трапляється з одним або більше туристами щоліта.
Америка. Будь ласка, проведіть маленьке дослідження про етикет чайових, якого ми тут дотримуємося. Багато офіціантів/офіціанток/барменів заробляють більше саме завдяки чайовим. Пропрацювавши в ресторанному бізнесі, я можу сказати, що це справді засмучує, коли ви чудово обслуговуєте столик з туристами, але потім отримуєте від них тільки 2 долари, а рахунок складає від 80 доларів і вище.
Болівія: не чекайте, що машини зупиняться, пропускаючи вас, коли вам захочеться перейти дорогу. Ми кожен день граємо у Frogger (гра, де жаба перестрибує через дорогу дуже швидко), але лише в реальному житті.
Венесуела: Ніколи: не ходіть вулицями самі, особливо вночі; не довіряйте поліцейським; не беріть таксі на вулицях; не показуйте свої гроші в громадських місцях; не використовуйте телефон на вулиці.
Канада: НЕ … забудьте приємно провести час!
Ніколи не … соромтеся запитати, якщо вам щось потрібно!
І, що б Ви робили, навіть не думайте … виїхати від нас не спробувавши жодного з наших численних, смачних бісквітних печень на основі кленового сиропу!
Мексика: Не їжте сальсу, якщо ви ніколи раніше її не пробували. Сальса в Мексиці насправді дуже гостра!
Ніколи не танцюйте в Мексиці танець маленьких каченят. Тільки мужчина в костюмі за 3000 баксів не стане танцювати танець маленьких каченят у Мексиці.
​​Парагвай. Не показуйте, що ви іноземець перед “копами”. Не показуйте поліцейським ваш паспорт або почути ваш акцент. Якщо у вас є місцевий друг, нехай він говорить з поліцейськими. Насправді просто тримайтеся якомога далі від поліції. Розраховуйте, що ви будете викладати приблизно 50 баксів кожен раз, коли ви проігноруєте це попередження.
Перу: Припустимо, що всі, кого ви зустрічаєте, не дуже дружелюбні. В такому разі не сідайте в машину незнайомця, не заходьте в чужий будинок, не пробуйте їжу у незнайомця, не пийте напій незнайомця, не тримайте гаманець незнайомця, не дозволяйте чужим людям говорити вам гидоту, і т.д.
Перу стал набагато краща як країна, але Ліма – це місто, де ви як і раніше маєте бути добре обізнані про те, хто вас оточує, і в зв’язку з високим рівнем бідності та злочинності, ви маєте бути тут дуже обережні.
Сальвадор: тут, як і в багатьох країнах Латинської Америки, не говорять по-англійськи. У Сальвадорі, є люди, які чекають на потенційних туристів і починають стежити за ними. Якщо ви говорите англійською, вони припускають, що ви з Америки і, отже, думають, що у вас є гроші, так що, швидше за все вони пограбують вас, коли буде така можливість. “Мій дядько недавно поїхав туди, сів в автобус, і сказав «спасибі» замість «Gracias» і на нього буквально відразу напали в тому ж місці”.
США: Коли ви будете в Америці, в жодому разі не чіпайте чужих дітей, особливо якщо ви чужий для них.
“Раз взяв із собою в торговий центр кількох своїх аргентинських друзів, і вони захотіли погладити маленьких дітей по голові, що є загальноприйнятим у їх країні. Нас мало не заарештували”.

АФРИКА
ПАР: У Південній Африці дуже важко розібратися в швидкому пересуванні всіх жителів. Також тут поняття «людина змішаної раси» відрізняється від поняття, яке притаманне решті світу. Це абсолютно окремі демографічні поняття і якщо ви кольорова людина «змішаної раси» і перебуваєте в Південній Африці, то будьте готові, що хтось почне вас ображати. Кольорові люди ДУЖЕ горді.
Крім цього, ми любимо пиво, нам подобається браай (блюдо з смаженого м’яса) і якщо вам теж це сподобається, то ви швидко до нього звикнете.

АЗІЯ
Індія: 
Мені соромно говорити це, але якщо ви жінка, то не подорожуйте Індією поодинці.
Також не замовляйте стейк, реберця, гамбургери або те, у чому ви зазвичай бачите яловичину, коли замовляєте блюдо в ресторані. Смагляві люди, які не Індуси, можуть вкрасти його і втекти, але вам, як туристу, його подадуть, а потім якісь релігійні фанатики викинуть вас за двері, які мають щось проти «білих окупантів».
Іран: Ви ніколи не повинні ставитися до нас як до арабів (це абсолютно інша раса), називати Перську затоку Арабською затокою або публічно критикувати уряд.
Ліван. Не ходіть у мусульманській частині міста. “Мого двоюрідного брата викрали, аж поки мій дядько не зміг зв’язатися з кимось із Хезбалли і ліванських збройних сил”.
Загалом, якщо ви виглядаєте не так, як американець і не є мусульманином, не йдіть нікуди, якщо ви не разом із друзями або з сім’єю. Якщо ви дійсно підете кудись самі, тоді вам треба вивчити арабську мову настільки, щоб знати, коли треба кивати у відповідь, а коли не треба.
Сінгапур: продаж наркотиків тут прирівнюється до смертного вироку. Продаж наркотиків тягне за собою смертну кару і в Китаї.
Північна Корея: Ви не можете написати що-небудь про нашу країну в інтернеті, якщо ви зробите це, хтось прийде до вас додому і …
Таїланд: Не кажіть нічого поганого про короля або королівську сім’ю (за образу його величності можна отримати 15 років ув’язнення). Відвідуючи святі місця, одягайтеся консервативно. Не показуйте і не направляйте ступні ніг до кого-небудь. Намагайтеся не торкатися нікого головою.
Японія: Не давайте чайових. Якщо ви спробуєте дати комусь на «чай», ця людина засмутиться і відмовиться взяти гроші. Таким вчинком ви покажете, що вважаєте її непрофесійним працівником, оскільки думаєте, що їй потрібна додаткова плата або щось у цьому роді.
• Не розмовляйте в громадському транспорті (поїзді, автобусі тощо).
• Намагайтеся Там не їсти і не ходити.
• Не стійте на правій стороні ескалатора (станьте зліва, щоб інші могли пройти праворуч, якщо вони будуть самостійно пересуватися).

АВСТРАЛІЯ і ОКЕАНІЯ
Австралія: тут ви можете робити все, що вам подобається.
Нова Зеландія: не дратуйте нас; не висміюйте Хака (національний танець); не самозапалюйтесь; не чіпайте наших кіз.

І взагалі, це стосується всіх і кожного і куди б ви не поїхали: Підніміть голову, відірвіть ваші очі від вашого “найсучаснішого” смартфона і подивіться, врешті, куди ви йдете.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *