«Фантастичний і емоційний тиждень» світового тенісу

Третя ракетка світу Григор Дімітров визнав, що неділя, проведена на ATP Finals, стала однією з кращих у кар’єрі. Слова болгарина наводить офіційний сайт туру.

«Грати тут – велика честь. Це один з найкращих тижнів у моєму житті.
Я хочу привітати Давида, він дуже хороший хлопець. Правда, в теніс він грає не так добре. Жартую, жартую. Вітаю його і його команду з цим чудовим результатом. Він здорово додав за останні кілька місяців.
Хочу подякувати своїй команді, своїй сім’ї – мамі і батькові тут, на трибунах. У моєму успішному виступі тут є дуже велика заслуга моєї дівчини Ніколь».

Нагадаємо, що болгарський тенісист став першим за 19 років дебютантом Підсумкового турніру, який переміг на цих змаганнях. У фінальному матчі Димитров здолав Давида Гоффена з Бельгії.
Додамо, що в групі Піта Сампраса болгарин також не зазнав жодної поразки, що дозволило йому набрати максимальну кількість очок за перемогу в цьому турнірі – 1500 пунктів.

Бельгійський тенісист Давид Гоффен заявив, що йому ні в чому дорікнути собі, бо він зробив усе, що міг, для перемоги на Підсумковому турнірі в Лондоні.

«Я довів собі, що займаю своє місце, що заслужив право бути на цьому турнірі. Від матчу до матчу я додавав упевненості собі. Я гордий тим, чого добився, хоча й розчарований кінцевим підсумком. Проте я зробив усе, що міг, виклався до кінця і не можу ні в чому дорікнути собі. Це був фантастичний і дуже емоційний тиждень».

Для любителів статистики повідомимо, що Григор Дімітров став переможцем Підсумкового турніру ATP Finals у Лондоні, вигравши у фіналі в бельгійця Давида Гоффена у трьох партіях – 7:5, 4:6, 6:3.
Поєдинок тривав дві з половиною години. Дімітров 5 разів подав навиліт, допустив 6 подвійних помилок і використав 4 брейк-пойнти з 15.
На рахунку Гоффена 10 ейсів, 5 подвійних і 3 реалізовані брейк-пойнти з 10.
Григор зробив 20 вінерів і 27 невимушених помилок, а Давид 36 разів пробив навиліт і допустив 38 неточностей.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *