“Корисні” поради або як деякі речі робити правильно?

Якщо вас мучить совість через ранковоий безлад у спальні чи нерегулярного чищення зубів – не засмучуйтесь, і будьте спокійні. Ось що думаю з цього приводу спеціалісти.
Пропонуємо кілька “хороших домашніх порадв”, від яких не варто відмовлятися, а просто слід урахувати деякі нюанси.
1. Заправляти ліжко
Ні, ми зовсім не пропагуємо підтримувати у спальні безлад! Просто наголошуємо, що одразу заправляти ліжко – одна з найгірших домашніх помилок.
Експерти професійноого прибирання пояснюють: заправляючи ліжко одразу, ви закриваєте в теплому резервуарі мікробів і пилових кліщів, створюючи сприятливе середовище для ще більшого їх розмноження. Корисно на певний час залишити ліжко з відкинутою ковдрою, щоб постіль добре просохла і провітрилась. Тоді й міняти її доводеться рідше.2. Змивати за собою в туалеті
Не подумайте, що ми закликаємо цього не робити: змивати слід обов’язково, але з погляду гігієни, робити це слід із закритою кришкою унітазу, оскільки при відкритій кришці найменші водні часточки можуть розслітатися на висоту до 2 метрів, і це все одно, що взяти і напустити в приміщення купу туалетних бактерій.
Тому сслід запам’ятати: змивати унітаз потрібно тільки із закритою кришкою.3. Мити вікна в хорошу погоду
Здавалось би, логічно чинити саме так, не в дощ же їх мити? До того ж пилюку і бруд краще видно на сонці. Але, вірите чи ні, це неправильно і губить саму ідею чистих вікон.
Коли ясна сонячна погода вода та очищувачі в процесі миття випаровуються, і як результат сліди від них залишаються на склі: залишки цих самих засобів, які перетворюються у видимі ​​і невидимі ​​розводи. І помиті вікна можуть виявитися тускнішими, ніж були до цього. Так що краще вибрати похмурий день!
Також варто забути про розприскування чистячого засобу прямо на скло та інші поверхні (меблі, столи). Це лише забруднить їх ще більше і додасть липкості, так що до них швидше і частіше прилипатиме пилюка і бруд. Правильніше – нанести засіб на тряпку з мікрофібри або паперове полотенце і протерти поверхню.4. Чистити вуха
Брудні вуха – це не зовсім гігієнічно. Але чистити їх ватними паличками – це, за словами медиків, злочин. Так що ж робити?
Як не дивно, але вушна сірка якраз для того і придумана, щоб вуха були чисті. Вона охороняє барабанні перетинки від піску та бруду і виконує роль природної антибактеріальної змазки. А головне – вуха можуть самоочищатися від «запасів» сірки: вона з’їжджає, як по ескалатору, вушним каналом до краю і видаляється при русі щелеп, коли спілкуєтеся з друзями або пережовуєте свій обід.
Що ж ми робимо, коли суємо у вухо ватну паличку? Заганяєм сірку далі й «утрамбовуємо» ще глибше, забиваючи вушний канал, а також часто заносимо мікроби й грибок, що призводить до інфекцій, болю і погіршення слуху. Іншими словами, чистка вух робить їх ще бруднішими й менш здоровими.
Так що в ідеалі чистити вуха самостійно не потрібно ніколи. А лікарі радять обмежитися легким зволоженням зовнішньої частини вух і не заглиблюватись у вушний канал.5. Чистити зуби після їди
Ще одна «невід’ємна істина», яку внушають з дитячих років, насправді, загрожує здоров’ю зубів, якщо не враховувати одного важливого нюансу: протягом години після їжі чистка заборонена. А ось пізніше – скільки завгодно.
Взагалі, природна мінеральна емаль, що захищає зуби від будь-яких пошкоджень зовні, – це найтвердіший матеріал у людському тілі! Але й він має ослаблюється в кислотному середовищі. Демінералізація відбувається після вживання кислотної їжі. А це і м’ясо, і риба, і різні овочі та фрукти, і деякі молочні продукти, і цукор тощо. Для здорового раціону ці продукти необхідні.
Якщо почистити зуби, поки кислотно-лужний баланс у роті не відновиться, це тільки посприяє пошкодженню емалі. Тому після їжі краще прополоскати рот водою (а не зубним ополіскувачем!). При бажанні недовго пожувать жуйку без цукру. Це прискорить вироблення слюни і відновлення здорового pH-балансу.
Загалом, щоб зуби були  здоровими, їх треба чистити двічі на день.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *