Переймаємо досвід: як змусити водіїв гальмувати перед зеброю?

Ісландські дорожники вирішили боротися з аваріями інноваційними методами і перетворили пішохідний перехід в оптичну ілюзію. Поки невідомо, чи рятує 3D-зебра від надто спритних водіїв, але пішоходам вона явно до вподоби.
У невеликому рибальському містечку Ісафйордюр, що в Ісландії, дорожні служби вирішили творчо підійти до створення пішохідного переходу і перетворили його… в оптичну ілюзію.
Тепер перехід не лише має стильний вигляд, а й перетворює перехід через дорогу в невелику пригоду, а заразом і уповільнює рух автомобілів. Водіям, за задумом дорожників, має здаватися, що в них ось-ось влетять паралелепіпеди зебри, якщо вони не пригальмують. Ісландці не самі придумали цю ідею. Уряд підгледів її у індусів, які створили щось подібне в Нью-Делі. І вирішили зробити у себе так само, але поки тільки в одному місці. У індусів перехід виглядає ось так. Концепція дорожньої розмітки, застосована в Ісландії не нова. У минулому році в Індії було зроблено щось подібне. Але на більш примітивному рівні і на ділянці руху з меншим трафіком. Проте, нововведення припало багатьом до вподоби, так як повністю відповідало покладеним на нього очікуванням.

You may also like...

1 Response

  1. Серпень 11, 2018

    […] Джерело (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *