Тіло допоможе: жести тіла, які сприяють успіху

Наше тіло має свою власну мову, яка може сказати про нас більше, ніж слова. Дослідження показують, що людей, які володіють цією мовою, часто супроводжує удача на роботі і в особистому житті, а їх рівень емоційного інтелекту заналом вищий, ніж у інших.
Ми вирішили розповісти про секрети мови тіла, які допоможуть у досягненні успіху.
1. Тримайтеся прямо
Якщо під час розмови ви сутулитеся, кладете лікті на стіл, закриваєте обличчя руками, то співрозмовник може розтлумачити це як знак неповаги. Ці жести побічно сигналізують, що вам нецікаво те, про що з вами говорять. А ось якщо ви сидите прямо, це не лише сигнал зацікавленості і відкритості, а й упевненості в собі. Ніколи не сутультесь – це позбавляє ваш вигляд енергії і сили.2. Використовуйте жести правильно
Виразна міміка і жестикуляція – ознаки відкритої людини, вони допомагають розташувати до себе людей. Але майте на увазі: якщо ви перебільшуєте і надмірно жестикулюєте, люди можуть подумати, що ви кажете неправду – так уже влаштована наша підсвідомість.
3. Не схрещуйте руки
Коли ви схрещує руки на грудях, ви посилаєте цілком конкретний сигнал: «Я не збираюся поступатися. З усім, що ти скажеш, я апріорі не згоден». Навіть якщо ви посміхаєтеся і розташовані до співрозмовника, схрещені руки або ноги скажуть протилежне.
4. Перестаньте торкатися волосся
Якщо ви належите до тих людей, які постійно торкаються до свого волосся, поправляють його і смикають пасма, негайно кидайте цю погану звичку. Вона демонструє, що ви відчуваєте себе не в своїй тарілці або літаєте в хмарах.5. Посміхайтеся
Звісно, посміхатися завжди й усюди – не дуже гарна ідея. Але, посміхнувшись у відповідний момент, ви покажете, що контролюєте ситуацію і зберігаєте спокій, навіть якщо обстановка навколо напружена.
6. Грамотний контакт очима
Ймовірно, це найважливіше, що взагалі слід знати про мову тіла. Якщо ви уникаєте дивитися співрозмовнику в очі або ваш погляд «бігає», у нього може сфомуватися враження, що вам є що приховувати. Щоб зоровий контакт був природним, робіть невеликі паузи, безперервний погляд в очі дратує і змушує співрозмовника нервувати.7. Упевнене рукостискання
Ніколи не потискайте руку мляво, нехай ваше рукостискання буде сильним і бадьорим. Це просигналізує, що ви людина впевнена в собі і діяльна. Звісно, це не означає, що пальці ваших колег і знайомих мають хрустіти під час вітання, у всьому потрібно знати міру.
Тож спробуйте подивитися на себе з боку і проаналізувати, як ви тримаєтеся під час спілкування, щоб виключити всі негативні моменти.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *