Природні тунелі, в яких почуваєшся наче у казці

Багатьом з нас, особливо тии, хто живе у великих містах, гостро не вистачає в житті природи. Тому так надзвичайно приємно прогулятися казковим живим коридором зі сплетених крон дерев, чи то вулицею в центрі шумного міста, алейкою в парку чи лісі. Не у всіх містах щоправда такі є. Тож хочемо представити вам десятку найкращих тунелів з дерев з усього світу. Деякі з них створені природою, інші – за участі людини, але всі вони однаково прекрасні і так і манять у свої зелені або квітучі “обійми”.
• Тунель квітучої вишні, Німеччина. Туннель із вишневих дерев, безумовно, вартий того, щоб відвідати цю вулицю в Бонні. Вишні, які зацвітають, створюють дивовижне рожеве кругове склепіння протягом 7-10 днів, залежно від погоди.• Вулиця Гонсалу ді Ковальо, Бразилія. Під склепінням гігантських дерев Тіпуана (або «рожеве дерево»), яких на вулиці Порту-Алегрі більше сотні, можна провести цілий день. У 2006 р. міський голова Хосе Фогаса оголосив вулицю частиною історичної, культурної та екологічної спадщини Бразилії.• Тунель осінніх дерев, США. Ці дерева, що ростуть у Вермонтському парку в “Ущелині контрабандистів”, буквально палають усіма фарбами осені. Починається така краса на північній ділянці і поступово рухається до півдня протягом сезону.• Тунель з дерев гінкго, Японія. Дерева гінгко білоба – одні з найбільш шанованих у Японії. Деякі з цих дерев пережили атомні бомбардування у Хіросімі. Їх ще називають “символом надій” або “живими свідками”.• Тунель тисів, Велика Британія. Тунель тисів в Уэльсі надихав письменників з 1470 року. Середньовічний Дім Абергласні, в саду якого знаходиться тунель, зараз є популярним туристичним місцем. Однак раніше в забуття і покинутості тунель був практично знищений. На відновлення цього природного коридору пішло 9 років.• Темна алея, Північна Ірландія. Цей загадковий тунель наче зійшов з обкладинки книги. Джеймс Стюарт посадив буки ще у XVIII ст., щоб справити враження для своїх гостей на під’їзді до його будинку Грейсіль. Також нерідко згадують легенду про якусь Сіру Леді – привид покоївки, що живе у тунелі, яка жила поруч у сусідньому особняку та загинула за загадкових обставин.
• Бамбуковий прохід, Японія. Цей тунель розташований у бамбуковому лісі Сагано в історичній місцевості Арашіяма. Міністерство культури Японії оголосило Арашіяму «місцем живописного ландшафту». Неподалік від цього лісу також розташовані відомі храми та гробниці. У Японії вважаєтся необхідним зберегти звук вітру, який розгойдує високі бамбукові дерева.• Тунель кохання, Клевань, Україна. За легендою, пари, яким доведеться проїхати через цей тунель, можуть загадати бажання. Якщо їхнє кохання досить сильне і чисте – бажання здійсниться. Тунель є ділянкою приватної залізничної дороги, який використовується деревообробним комбінатом, розташованим неподалік від міста Клевань на Рівненщині. Поїзд проходить тут тричі на день, тож спішіть придбати квиток.• Джакарандова алея, ПАР. Якщо ви любите бузковий колір – то цей тунель саме для вас! У Йоханнесбурзі є створений руками людини ліс із більш ніж 10 млн дерев. Тропічні дерева, в тому числі 49 видів джакарандів (палісандрові дерева), привезені в ПАР з Уругваю, Бразилії, Перу та Аргентини. У жовтні, коли дерева квітнуть, земля накривається синіми і фіолетовими (бузковими) пелюстками.• Тунель гліциній, Японія. Прогуляючись цим тунелем з гліцину, можна відчути себе справжньою королівською особою. Квіти гліцинії, які звисають гронами, наче виноград, починають цвісти, як тільки відцвітають вишні. Кожної весни японці святкують Фуджі Матсурі (або Фестиваль Гліциній) у Токіо, Сідзуці та Оказаці. У парку квітів Ашікага можна одночасно побачити найбільше кількість різновидів глицині.

Джерело

You may also like...

1 Response

  1. BruceSap сказав:

    Good time and Good mood, thanks.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *