“Нездоровий оленізм” або коли чоловікам не потрібно платити за жінок

У нашій культурі не заплатити за жінку – це все одно, що напaскyдити в штани. Начебто і не протизаконно, але дивитимуться на тебе криво. Однак, я наполягаю на тому, що є принаймні три ситуації, коли не платити за жінок не тільки можна, а й навіть не потрібно.

Ситуація перша. Офiгєвша бaба
Якщо ледь знайома або й зовсім не знайома вам дівчина, раптово і без жодного оголошення війни, наплювавши на всі правила етикету, вимагає шикарну вечерю в ресторані на першому побаченні. Причому,  “вимагає” саме тут – ключове слово.
На свій розсуд чоловік може, звісно, зняти ресторан із музикою на всю ніч, катати подругу у взятому в прокат лімузині, дарувати їй оберемки квітів, і т.д. Питання в тому, що це – добровільний вибір чоловіка, якому хочеться побути щедрим.
Не важливо – чому. Може він виграв мільйон у лотерею, а може просто захотілося. Інша справа, що будь-які суттєві витрати – особиста справа чоловіка. Чоловік, який відчуває найменший тиск на себе як на особистість, має повне право розділити рахунок, і піти. І правильно зробить! Ситуація друга. Сeкс-шантаж
Дівчина ніби й не повiя, але прямо або натяками дає зрозуміти, що продовження банкету можливе лише після того, якщо чоловік добряче витратиться (переведе грошей на телефон, надішле з кур’єром, кине на картку). Доходить навіть до того, що прямо говорять: подарунок на 2000-3000, або давай грошима. Особливо люблять висувати такі вимоги “адепти запліснявілих ресурсів”. Я тут не беруся судити чужі моральні цінності.
Як правило, жінки, що заробляють таким чином, не варті і цих витрат: вигляд гірший, ніж у справжньої професіоналки, а діапазон послуг неконкурентний. І складається з однієї позиції – догоджати їй усю ніч. Ситуація третя. Нездоровий оленізм
Я зовсім не за те, щоб чоловіки не платили ніде і ніколи. Мені дуже подобається, коли чоловіки подають мені пальто, або відкривають дверцята в авто, або притримують двері. І якщо мій приятель захоче заплатити за мій омлет або купити мені коктейль, я, звісно, погоджуся. Це мила традиція, тільки і всього.
Однак, деякі хлопці виховані в тому дусі, що вони повинні платити завжди і всюди, і в результаті дами буквально сідають їм на шию.
Наприклад, я вважаю неправильним діставати гаманець у випадку, якщо запрошували даму одну, а вона прийшла на побачення з подругами. Як на мене, то піднапрягти кавалера оплатою вечері можна в такому випадку лише в одній ситуації. Коли передбачається весела нічка для всіх, хто прийшов. Якщо ж йдеться про те, щоб просто нагодувати й напоїти подруг, майбутніх тещ, котів і чоловіків своєї дівчини – це якось занадто.
Крім того, я б рекомендувала жінкам завжди пам’ятати, що оплата вечері – жест доброї волі чоловіка, а не його обов’язок. Тому краще не зловживати, і замовляти лише на ту суму, що є у самої в гаманці, і яку без проблем можна витратити.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *