Секс-поради “на кожен день” у школі облцентру

Секс-скандал трапився в одній зі шкіл Миколаєва: учням роздавали брошури для повій.
В одній зі шкіл Миколаєва після лекції про проблеми СНІДу студенти роздали вкладиші з правилами безпеки для дівчат, які займаються секс-бізнесом. Про це повідомляє svidok.info.
Про неприємний інцидент у школі розповіла бабуся однієї з учениць. Повідомляється, що дирекція школи надала дозвіл одній з громадських організацій почитати старшокласникам лекцію про те, як захищати від СНІДу.
Природно, що адміністрація школи не заперечувала, враховуючи злободенну тему. Однак згодом з’ясувалося, що після пізнавального матеріалу учням роздавали брошюри, які навчають, як “зберегти життя і не тільки”, якщо ти займаєшся секс-бізнесом. “Ви вибрали дуже небезпечну професію, але якщо будете завжди дотримуватися цих простих правил, то матимете шанс прожити довге життя …”, – такими словами супроводжується подальший текст.
Помимо загальновідомих правил щодо методів контрацепції в брошурі також даються поради “на кожен день”. Наприклад, як брати оплату з клієнтів, домовитися з “подругами” про сигнали допомоги та які місця для “обслуговування” краще вибрати.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *