Дика Азія: Філіппіни – місце найжорсткіших у світі кінських змагань

Кінь – найблагородніша тварина. Проте дуже часто цих тварин, незважаючи на їхню велич і красу, використовуютьне за призначенням. Ось як це, зокрема, на Філіппінах, де для коней влаштовують справжні кінські бої.
Кінські бої на Філіппінах – це не лише жорстокий спорт, де люди роблять шалені ставки, програють і виграють величезну купу грошей, але і, незважаючи на незаконність, ще й приманка для туристів.
З 1998 року на Філіппінах були заборонені кінські бої. Однак досі в різних районах країни сільські жителі продовжують нелегально влаштовувати цю національну жорстоку забаву, подивитися і повболівати на яку з’їжджаються сотні місцевих глядачів.
Ці кінські бої відбулися зовсім недавно, в Тболі, на півдні Філіппін, як частина щорічного свята місцевої культури Сеслонг.

Якщо глянути на фотографії, зроблені нещодавно на щорічному національному святі, то можна помітити, що радості і веселощам аборигенів немає меж. Вони роблять ставки на життя коня. Кінь, який програв – гине під час бою. Такі умови найжорсткіших у світі змагань.

Змагання являють собою поєдинок двох молодих жеребців. Битва триває до тих пір, поки один із них не переможе іншого або поки одна з коней не вб’є іншу. Найгірше те, що приманкою для жеребців є кобилиця, за яку, власне, вони і б’ються. Через це боротьба стає ще більш злобною. Кобила залишається пов’язаною аж поки один із жеребців не доведе свою мужність. Бій закінчується, коли один з жеребців перемагає іншого або вони б’ються до смерті.
У Китаї кінські бої теж користуються величезною популярністю. Особливо популярні бої під час літнього свята врожаю.

Захисники тварин мають намір боротися з давньою традицією, вони вважають такі змагання насильством над тваринами.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *