Україна – країна рекордсменів

Під час Восьмого київського марафону, який днями завершився у столиці, юна Ніколь Князєва у віці 7 років 6 місяців уперше в Україні пробігла дистанцію напівмарафону за 2 години 37 хвилин.

Також, як зазначають у прес-службі Реєстру рекордів, зафіксовано досягнення і серед матусь. Юлія Черницька — перша мама, яка подолала цю саму дистанцію з двома близнюками за 1 годину і 7 хвилин.
“Усі 21,0975 км мене супроводжував представник рекордів України. Багато бігунів хотіли мені допомогти, але не дозволяла! Я навіть била по руках, коли без прохання вирішували допомогти. Якби мені хоч 10 метрів хтось штовхав коляску – рекорд би не зарахували. Якщо ми працюємо на совість, насамперед перед собою, то потрібно робити досягнення сумлінно! Так, я переходила двічі на крок, але в тих ділянках було нереально бігти. Так що я своїм досягненням задоволена! Я подолала біль і втому, страх і думки “не доїду”. Доїхала!”, — поділилась враженнями матуся-рекордсмен.
А ось Настя Морозова – 11-річна дівчинка з Ніжина, яка займається унікальним видом мистецтва – малює на гарбузовому насінні.

На шоу “Україна має талант. Діти-2” Настя не лише поділилася своїми роботами, а й встановила рекорд. У юної художниці найбільша кількість малюнків на зернах в країні, а також три “так” від журі талант-шоу.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *