Загинути топлес або як надмірна радість перетворилася на трагедію

35-річна туристка, Наталя Бородіна, із Челябінська, дещо тупувато загинула під час відпочинку в Домініканській республіці. Дорожній знак розтрощив їй голову, коли жінка топлес висунулася з вікна автомобіля на повному ходу.

Разом із загиблою в Домінікані росіянкою Наталією в машині були її друзі з України. Про це пишуть місцеві ЗМІ з посиланням на документи дівчини, яка була за кермом.
Домініканське агентство NOTICIAS SIN повідомляє, що інцидент стався неподалік аеропорту Пунта-Кана. Відповідно до медичного висновку, жінка загинула від політравм і відкритого перелому черепа.
Подруга загиблої в Домініканській країні Катерина розповіла, що дізналася про трагедію з соціальних мереж, коли побачила у Facebook фото паспорта жінки.
За її словами, вони вже давно особисто не спілкувалися із загиблою Наталією, але переписувалися в соціальних мережах. Жінка розповіла, що «горетуристка», як і вона сама, народилася і довго жила в Челябінській області, але в останній час переїхала в Москву і багато подорожувала. Також Катерина розповіла, що у її подруги залишилася дитина.
За її інформацією, Наталя поїхала в Домініканську Республіку з подругами, яких вона особисто не знає.
«Я чула, що вони займаються есскортом», — розповіла дівчина, відзначивши, що точно нічого про це не знає.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *