Пожежа забрала у німців “Вежу Гете”

У Франкфурті-на-Майні, що у південній Німеччині, в ніч на четвер, 12 жовтня, згоріла дерев’яна “Вежа Гете”. Пожежні запевняють, що врятувати будівлю вже не було жодної можливості.
Як повідомляє DPA, до моменту прибуття пожежних полум’я вже охопило всю споруду, і вона частково обвалилася. Пожежу було видно з багатьох районів міста.

Der Goetheturm, ein Wahrzeichen Frankfurts, steht am 12.10.2017 in Frankfurt am Main (Hessen) in Flammen. Der rund 40 Meter hohe Aussichtsturm am Rande des Stadtwalds bestand vollständig aus Holz. Die Feuerwehr hat ihn kontrolliert abbrennen lassen. (zu dpa “Frankfurter Goetheturm steht in Flammen” vom 12.10.2017) Foto: Arne Dedert/dpa +++(c) dpa – Bildfunk+++

Дерев’яну вежа заввишки 22 метри було побудовано на південній окраїні рідного міста Гете – Франкфурт-на-Майні в 1867 році, але до кінця Першої світової війни вона зістарілася і її було демонтовано.У 1931 році перед святкуванням 100-річчя з дня смерті поета було збудовано нову 43-метрову вежу, яка стала однією з найвищих оглядових точок міста. Навколо неї розташовувався парк загальною площею 3 га. Весною 2014 року її було відкрито після капітального ремонту.
Вежа була однією з найвідоміших споруд міста і входила в п’ятірку найвищих дерев’яних споруд Німеччини.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *