Чому Україна не достойна бути представлена ​​на ЧС-2018?

Колишній голкіпер київського “Динамо” і збірної України Олександр Шовковський на своїй сторінці в соцмережі так прокоментував виступ нашої команди у відборі на ЧМ-2018.
“Гра забується, рахунок залишається. Емоції не найкращий порадник у вирішенні будь-якого питання, але все-таки давайте дивитися правді у вічі. Після провального виступу на чемпіонаті Європи у Франції, вчорашній результат – це не фіаско і не невезіння. Це реальність, яку нам усім треба прийняти. Це є об’єктивність і сукупність всього того, що відбувається в нашій країні в цілому й у футболі зокрема. І щоб знайти шляхи виходу з цієї ситуації, ми, насамперед, повинні усвідомлювати і прийняти, що на сьогодні збірна України не входить до числа найсильніших футбольних команд Європи і не гідна бути представлена ​​на світовому чемпіонаті в 2018 році.
Необхідно повністю переглянути методи підготовки молодих футболістів і якісно вдосконалити навчально-тренувальні бази, створити нові можливості для залучення юних хлопчаків у футбольні секції по всій країні, де вони будуть тренуватися та грати на майданчиках та стадіонах із якісними футбольними полями.
Залучати іноземних дитячих спеціалістів або відправляти наших дитячих тренерів на стажування в кращі футбольні академії по всій Європі та світу. Створювати всі необхідні умови для роботи цих запрошених спеціалістів чи наших тренерів, що пройшли стажування. Отримати підтримку держави і не вимагати миттєвого результату – його одразу не буде!
Але він обов’язково прийде через років 5-7. Але хіба у нашій країні вміють працювати на перспективу? Хіба в нашій країні можна вкладати кошти і чекати 5-7 років? Хіба в нашій країні готові терпіти і виношувати довгострокові проекти?
Ми звикли жити сьогоднішнім днем ​​і зовсім не хочемо думати про майбутнє. Якщо залишити все як є і нічого не робити, то далі буде ще гірше
На фоні вищевикладеного, можу лише подякувати тренерському штабові і гравцям, що дали нам сподівання на вихід у плей-офф до останнього туру групової стадії”, – написав Шовковський.
Нагадаємо, що національна збірна України програла в останньому матчі відбору на ЧМ-2018 Хорватії і попрощалася з надіями зіграти на чемпіонаті світу в Росії.
Сам Шевченко залишився задоволений своєю роботою у збірній і заявив, що готовий продовжити співпрацю, якщо його залишать біля керма команди.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *