Скульптура оживає в руках справжнього майстра…

На вигляд це просто красива жінка, але якщо підійти ближче, то ти зможеш закам’яніти від здивування.
Скульптура – мистецтво створення об’ємних предметів із глини, воску, каменю, металу, дерева, кості та інших матеріалів. Китайска скульптор Лу Лі Ронг робить у цьому напрямі чималі успіхи. Вона вміє робити фігури вкрай реалістичними, які наче дихають, наповнені життям і потенційним рухом.

Лу Лі Ронг закінчила Китайську академію мистецтв, де вивчила все, що тільки можна, по своїй тематиці. Дівчині були доступні всі сучасні методи роботи та новітні матеріали. Але вона звернулася до досвіду європейських творців епохи Відродження та бароко, поєднавши їх техніку, і ось що у неї вийшло.

Скульптор намагається передавати красу жіночого тіла. І в неї це непогано виходить: усі скульптури виконані в натуральну величину. Якщо споглядати здалеку, то вони видаються живими, і лише наблизившись можна розгледіти, що у витворах Лу Лі Ронг не тече кров.

Всі вони з бронзи. Скульптор приділяє значну увагу деталям, тому пропорції завжди правильно розраховані. Вигини рук, повороти суглобів, складки тіла та одягу – все на своєму місці.
Її жінки наче б щойно раділи тому, що відбувається навколо, красувалися перед перехожими своєю красою і раптом застигли на мить для фотографії.

А так виглядає процес створення нової скульптури. Спочатку це безформенний сплав міді з оловом. І лише в руках Лу Лі Ронг це перетворюється в прекрасний витвір. Вона просто чарівниця.

 

Важко повірити, що все це не справжні представниці прекрасної статі. Таке глибоке мистецтво.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *