Як старіють знаки Зодіаку :)

Люди, різнятьс за статтю, за віком, світоглядом, інтересами і за… знаками зодіаку. Внаслідок проявів особливостей характеру, сильних рис і слабких сторін, кожен знак зодіаку проживає своє життя і зустрічає старість по-своєму. А у когось старість не проявляється зовсім.
Овни вважають за краще не зауважувати свій вік. Вони живуть одним днем і не думають, що на них очікує завтра. Завдяки силі духу в них присутній величезний запас енергії молодості аж до глибокої старості. Може, в років 60 Овен і не буде носити «бандану», але ось захоплюватися мотоциклами точно не перестане. Причому буде робити це з не меншим завзяттям, ніж раніше.
Тельці полюбляють як слід попоїсти, часто навіть занадто – з цієї причини з роками вони нерідко набирають чимало зайвої ваги. З віком уперті Тельці стають ще менш гнучкими створіннями – як у психологічному сенсі, так і фізично. Проте, їм властива хороша витривалість, і навіть незважаючи на хвороби, жити вони будуть, швидше за все, дуже довго.
Близнюки ставлять в юності цілі і поступово рухаються вперед, зовсім не збираючись з роками сповільнюватися. Не варто сподіватися, що Близнюк із роботи прийде додому раніше. Навіть у літньому віці вони не стануть відпочивати біля каміна. Їх кар’єрне зростання триватиме аж до самої пенсії і, якщо буде можливість, ще довго після її настання.
Раки бувають двох видів: ті, хто не дорослішають ніколи, і ті, які люблять у старості піклуватися про довколишніх, наче рідна мати. Раки, як і Леви, дуже хочуть, щоб усі шанували їхню «благородну сивину». З Раків можуть вийти відмінні «класичні» дідусь і бабуся, якими їх хочуть бачити більшість онуків.
Леви поблажливі і поважні за своєю природою. А з роками така риса буде проявлятися ще сильніше. У старості – це вже вельми спокійні, досвідчені, величаві особистості. Їм все більше буде хотітися загальної поваги, авторитету, іноді навіть “поклоніння”. Також вони люблять бути основним зразком для наслідування – саме з цієї причини вони постараються досягти головних життєвих цілей якомога раніше.
Діви з віком (більшість) починають все негативніше сприймати навколишній світ. Вони зівжди підтримують своє тіло у відмінній формі і доброму здоров’ї, постійно піклуються про вдосконалення своєї мозкової діяльності (не рідко п’ють пігулки для покращення пам’яті), тому зустрічають старість, як правило, підтягнутими джентльменами і леді, нехай і дещо суворими, але дуже розумними.
Терези завжди турбуються про зовнішність, тому вони ходитимуть на будь-які заходи, щоб запобігти появі зайвих кілограмів і зморшок на обличчі. Як правило, їм це вдається. І навіть у вісімдесят років Терези будуть переконувати навколишніх, що їм ще й сорока немає.
Скорпіони підійдуть до старості величними і представницькими. Вони люблять думати про себе, немов про філософів, які накопичили з роками “мішок” мудрості, та й воно і справді так є. Але, на жаль, страці-Скорпіони дуже часто стають надто зацикленими на особистих переконаннях і цілях, аж до нав’язливості і впертості.
Стрільці, як і Овни, всіма силами не бажають думати про старість. Часом навіть настільки, що у них це перетворюєтьс в нав’язливу манію, і вони починають дошкуляти довколишнім питаннями про те, який їхній орієнтовний вік, сподіваючись почути у відповідь комплімент. Втім, такі компліменти зазвичай завжди виправдані, адже Стрільці, не зважаючи на своє небажання доглядати за собою, примудряються зберегти сексапильність і привабливість до глибокої старості.
Козерог – знак, який багато в чому асоціюється з часом, адже ним управляє Сатурн – планета, яка відповідає за час і його перебіг. Але, що цікаво, для Козерогів час ніби тече у зворотний бік. Козероги вже народжуються «маленькими дідусями», серйозними не по роках, мудрими і відповідальними, але в їхньому характері в міру дорослішання додається все більше дурощів і дитячості. В старості Козероги поводяться ну, абсолютно як діти.

У Водоліїв досить сильний вплив Сатурна, тому в дитинстві вони, як і Козероги, дуже серйозні. З роками до Водоліїв приходить все більша ексцентричність, вони перестають перейматися про те, що думають про них навколиші, і у 80 років можуть поводитися так, як їм заманеться.
Риби панічно бояться старості. Постійно думають про те, скільки всього ще не прожито, не зроблено, не виконано! Саме з цієї причини Риби часто знаходять час на те, щоб підвести підсумки етапів свого життя, підрахувати накопичення, порівняти баланси. Чим менше Риби хвилюються на цей рахунок, тим довше і щасливіше живуть, адже ніщо так не вкорочує і пригнічує життя, якпостійне занепокоєння.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *