Як закохати в себе хлопця: 20 дієвих порад для дівчат

Як зачарувати коханого? Пропонуємо дізнатися всі жіночі хитрощі і тонкощі, які можуть знадобитися в житті.
Будь-яка дівчина скаже: що закохати в себе вартого уваги хлопця не так вже й просто. Чоловіки пішли розбірливі, вимогливі і вередливі. Та й за статистикою чоловіків менше, “на 10 девчонок по статистике 9 ребят”. Тому й доводиться дівчатам, які дуже хочуть заміж, застосовувати різні способи як зачарувати, захопити і безповоротно влюбити в себе на все остання життя свого обранця. Toж пропонуємо 20 порад, які допоможуть вам завоювати чоловіка.
• Будь слабкою і ранимою, ну хоч інколи. Це перевірений спосіб влюбити в себе хлопця. Ти не маєш бути цілком безсилою, але і кам’яною стіною теж не варто прикидатися. Хай мужчина відчуває себе поруч із тобою захисником, адже чоловікам це так необхідно.
• Не обмежуй його свободу. Він має бути впевненим, що ти не посягатимеш на його незалежність. Це вже потім можна сказати, що боулінг по суботах скасовується, як і сауна по неділях. А поки ти хочеш закохати в себе хлопця, обмежувати його свободу не варто.
• Дай йому можливість самоствердитися. Наприклад, попроси його щось зробити для тебе: полагодити комп’ютер, завезти кота до ветеринара, поклеїти шпалери. Єдина заувага, обирай такі завдання, з якими хлопець справиться однозначно.
• Завжди цікався його думкою. Радься з ним щодо кожної дрібнички, головне, щоб він не подумав, що ти не в змозі нічого вирішити сама. Так що не перестарайся.
• Дозволяй йому засумувати за тобою. Буває, що дівчина, у прагненні закохати у себе хлопця, просто не відходить від нього ні на крок. Це абсолютно неправильно, і може мати зовсім зворотний ефект. Будь трохи таємничою: інколи можна раптово зникнути, не договорюй до кінця щодо всіх своїх справ. Хай помучається або навіть поревнує.
• Скажіть, що боїшся сімейної життя. Інколи варто розказати йому про свої страхи, пов’язані зі шлюбом і сімейним життям. Адже більшість чоловіків побоюються жінок, тому що вважають, що їм нічого не потрібно, крім білого плаття та обручки. А ти візьми і скажи протилежне: я теж не впвнена, що хочу заміж, з дитиною ще треба почекати тощо.
• Будь завжди іншою. Змінюй що-небудь у своїй зовнішності. Наприклад, стиль одягу, макіяж, зачіску. Намагайся бути загадкою для хлопця, якщо хочеш закохати його в себе.• Довіряй йому. Не намагай ся шпигувати за коханм, не рийся в його паперах, мобільнику, комп’ютері. По-перше, це принизливо для тебе, по-друге, чоловіки не люблять, щоб обмежували їхню свободу.
• Говори компліменти. Навчись помічати і хвалити його позитивні якості. Чоловікам потрібно знати, що їх цінують і поважають.
• Будь дотепною та лагідною. Твоє почуття гумору може виправити навіть патову ситуацію. Пам’ятай, у стресових ситуаціях важливо не лише правильно пожартувати, а й підбадьорити і підтримати.
• Навчися спілкуватися з його друзями. Спілкуйся і підтримуй відносини з близькими для нього людьми, постарайся подружитися з його друзями. Хай мужчина гордиться, що тй його партнерша.
• Створи комфортні стосунки. Коли йому буде затишнно і добре поруч з тобою, він не буде думати про створення сім’ї та побудову відносин, а розслабиться і почне насолоджуватися тим, що відбувається, тоді й може з’явитися справжня кохання.
• Хай поспостерігає, як ти прчепурюєшся. Дівчата зазвичай забороняють спостерігати за собою в момент причепурювання. Для коханого можна зробити виняток. Це додасть інтимності вашим стосункам. Але щоб не занадто, деяких речей чоловікові все-таки краще не бачити і не знати.
Найди заняття для двох. Це може бути як приготування блюда, так і вигул собаки, чи годування рибок або виготовлення оригамі. Все що завгодно, лиш би вам обом це подобалося.
Стеж за здоров’ям. Наприклад, несвіжий подих може стати неподоланним бар’єром для кохання. Як і інші хворобии, яких можна було б уникнути або полікувати.Стеж за фігурою та осанкою. Ніхто не каже, що треба голодувати, щоб закохати в себе хлопця. Адже худа корова – не завжди газель. Однак знати про міру необхідно. Ну і, звісно, сутула дівчина виглядає зовсім погано. Так що швидше на танці, якщо хочешь знайти любов!
• Будь цікавою. Читай, слухай новини, щоб з тобою було цікаво вести бесіду. І навчися розмовляти мовою хлопців: цікався тим, чим живе твій коханий. Тоді ти зможеш стати для нього справжнім другом, а не лише черговою дівчиною. Для хлопців це дуже важливо.
• Будь позитивною та енергійною. Погодься, якщо дівчина млява й апатична, то це значно зменшує шанси влюбити в себе хлопця.
• Не розповідай на першому побачені все про себе. Будь загадкою хоч перші півроку стосунків, не розповідай про колишніх коханців, чоловіків, стосунки. Хай у ваших відносинах не буде тіней минулого.
Будь собою! Щирість – головна умова для справжнього кохання. Жодні хитрощі, якщо вони лише не пов’язані із зовнішністю, не допоможуть закохати в себе хлопця, якщо ти щиро не хочеш цього і не прагнеш до нього усією душею.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *