Секс по-французьки: 10 основних правил

У француженок, яких вважають найкращими у світі коханками, є своє особливе уявлення про секс. Дуже часто їхня думка щодо того, як потрібно займатися коханням, відрізняється від традиційних уявлень більшості з нас. Проте в чомусь і сходиться. Тож пропонуємо вам 10 основних правил француженок перед коханням. • Ні косметиці! 
Мало яка француженка ляже у ліжко для сексуальних утіх у макіяжі. Справжні француженки в повному макіяжі з’являються лише в особливих випадках. Злі язики стверджують, що це звичайна лінь. Проте насправді француженки впевнені, що недоліки шкіри потрібно не маскувати, а лікувати. І дуже піклуються про власне здоров’я, яке в буквальному сенсі написано на лиці.
• Обов’язково говорити про це!
Якщо француженка чогось справді хоче, вона не стане соромливо натякати, наприклад, про кунілінгус. Вона просто скаже вам про це. І не чекатиме, поки партнер здогадається. А хіба секс – це не так само природньо, як і будь-яке інше бажання? • Убити в собі всі комплекси! Люди, що побували у Франції, а потім повернулися звідти з подивом розповідають: що француженки не такі вже й красиві, як про них кажуть! Але спробуй сказати про це парижанці! Вона дуже здивується. Цей французький феномен ще потребує дослідження: тамтешні жінки на всі 100% упевнені, що вони – неймовірні красуні! І займаються сексом, виходячи саме з уявлення про себе, а не дожидаючись, поки добре стемніє, тому що стегна повнуваті.
• Секс – це романтика. Без романтики у справжньої француженки не обходиться жодне побачення. В якості романтичного інтер’єру може бути використано буквально все: нове місце для побачення або вперше почута мелодія, нова їжа на вечерю або запах нещодавно куплених духів, сміливий експеримент із позою або гра в невинність.
• Білизна в сексі – атрибут не зайвий! Зовсім не в тому сенсі, що француженки займаються сексом, не роздягаючись. Але як тобі такий факт: близько 20% своїх доходів француженки витрачають на нижню білизну. Цікаво, а скільки на білизну тратите ви?
• Зайва вага – ворог сексу. Чи знаєти ви старуий як світ жарт про дієту француженки? Щоб завжди бути у формі потрібно вживати Секс – на зсніданок, обід і вечерю. Це як раз той жарт, у якому майже все правда. Француженки дуже мало їдять, компенсуючи відсутність задоволення від їжі задоволенням від сексу. А у на майже навпаки, ми дуже часто їмо не тому, що зголодніли, а задля задоволення? Так що беріть приклад із француженок! • Вік для сексу не завада! Француженки знають, що з віком сексуальний потяг просто повинен збільшуватися! І не дозволяють будь-яким життєвим дрібницям, на зразок депресії, втоми від життя та повсякденним обов’язкам, заважати їхньому сексуальну життю, порушуючи природний хід речей.
• Шанування традицій. Французький поцілунок придумали у Франції. І кому, як не француженкам, сам Бог велів досконало володіти цим мистецтвом? Є такі слухи, що більшість чоловіків-туристів їздять до Франції не Ейфелеву вежу дивитися, а щоб навчитися французькому поцілунку. Правда чи ні – хто знає? Але хотілося б вірити, правда?
• “Я – вище за моду!” Не народилася ще та француженка, яка визнає, що її особисті інтереси мають меншу цінність, ніж модні віяння у будь-якій сфері. А щодо сексу – тим паче! Француженка не побоїться здаватися безнадійно відсталою, надаючи перевагу старій добрій місіонерській позі перед всіма викрутасам “Камасутри”.
• Еротичне кіно як прелюдія! Француженці люблять дивитися еротичне кіно і роблять це досить часто.

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *