День незалежності України: як відсвяткувати

День Незалежності України в 2017 році випадає на четвер, у зв’язку з чим гуляння в нашій країні триватиме цілих 4 дні – з 24 по 27 серпня. У ці святкові дні кияни і гості столиці, які вирішили не покидати рідного міста, зможуть відвідати безліч цікавих заходів.
Парад і виставка техніки
На центральній вулиці міста – Хрещатику – 24 серпня відбудеться урочистий військовий парад. А з 21 по 25 серпня від Майдану Незалежності до Європейської площі пройде виставка військової техніки.
Забіг у вишиванках
Уже четвертий рік поспіль у столиці пройде Vyshyvanka Run 2017 – забіг, присвячений річниці Незалежності.
Старт забігу на Русанівській набережній о 9:00. Закінчиться в 12:00. За участь, щоправда, доведеться заплатити від 50 до 450 гн.
День Незалежності в парку «Київська Русь»
Тут свято відзначать театралізованими виставами про далекі історичні події – легенди про Андрія Первозванного, про Олега та Аскольда. Далі княжі дружинники на бойових конях покажуть кінний стройовий вишкіл та трюки на конях.
Гості зможуть пройти майстер-клас з володіння мечами та списами. А після розваг організатори пропонують скупатися в Кришталевому озері. В кінці свята – висвячення всіх охочих у князі Древнього Києва.
Вартість квитка – 150 грн. Маршрутка в парк від метро Видубичі обійдеться ще в 35 грн. Початок – о 13:30.Екскурсія в Межигір’я пароплавом
Відвідувачам обіцяють “політ” по Дніпру на пароплаві зі швидкістю понад 60 км/год, прохід шлюзом Київської ГЕС і вхід у Київське море. Під час подорожі будет екскурсія на борту. Після прибуття в усіх буде 6 годин для прогулянок територією Межигір’я.
Збір у 9:30 на 6-му причалі річкового вокзалу (м. Поштова площа), відправлення о 10:00. Повернення в Київ о 17:00.
Вартість подорожі – 350 грн для дорослих, 175 грн для дітей від 7 років, безкоштовно для дітей до 7 років (без надання окремого місця). Можна безкоштовно брати з собою велосипеди.
День незалежності в парку «Феофанія»
Святкування у «Феофанії» почнется о 14:00. Організатори приготували цікаву програму, як для дорослих, так і для дітей. Аттракціони, майстер-класи, інструментальний концерт сучасної української музики – усе це очікує гостей парку 24 серпня.
Вартість входу – 20 грн. Школярі і студенти – 5 грн, діти і пенсіонери – безкоштовно.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *