Що означає “засмагати за парканом” знають на Балтійському березі у Польщі

Якщо раптом ви потрапите до Польщі і вирішите сходити там на пляж, то не забудьте взяти із собою… паркан! І це не жарт. Ось такий вигляд, наприклад, мають польські пляжі на Балтійському морі.
Пісок із-під ніг дітей, які постійно пробігають мимо, постійні розмови людей навколо, викрики торговців пахлавою та рекламні слогани власників човнів для прогулянок подобаються не кожному. Кожен вигадує свої способи як боротися з роздратуванням. А ось як протистоять цьому пляжному балагану відпочиальники на Балтійському побережжі Польщі!Окрім зонта та лежака, люди тут беруть із собою на пляж спеціальний переносний паркан. Ось чому зверху такий шматок пляжу скидається на маленьке містечко. Звісно, парканом обгороджуються не всі відпочивальники. Однак такі перегородки явно користуються тут популярністю.Здається, ніби на пляжі виросло кілька сотень палаток!

Дехто «бронює» собі місце на узбережжі з допомогою паркану ще зі світанку. Іншим це, здається, не зовсім подобається. Часто через чужі паркани пройти до води просто неможливо.Рятувальникам теж потрібно виходитити з положення. Вони будують «коридор» до моря, щоб не перестрибувати через чужие стіни.Дехто “понахабніший” відгораджує собі величезні шматки пляжу і сидять там собі як королі.
Як видно, нововведення має багато негативних сторін.А що ти думаєш з приводу таких «парканів»? Поділися своєю думкою в коментарях!

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *