Чи вірите Ви в янголів-охоронців? Варто задуматись…

Цього собаку можна назвати справжнім ангелом охоронцем! Вона щосили намагалася запобігти нещастю людини, проте вона не схотіла слухатися і ось, що сталося …Хоча, може й запобігла, адже ніхто незнає чим могла закінчитися пригода, якби вона не вибігла перед машиною…
Як часто ви звертаєте увагу на знаки подані з висоти? Інколи ангели-охоронці спускаються з небес на своїх великих крилах в різних подобах і змушують нас задуматися. Шкода, що люди нерідко скептично налаштовані, вони не помічають очевидних речей, як ось у цьому відеоролику.
Цей собака – справжній рятівник! Ви тільки гляньте, що він творить! Твариназовсім не боїться машини, а проте вертиться ледь не під самими колесами автомобіля, намагаючись оберегти людину від неприємностей. Проте людина приймає рішення об’їхати і рухається далі. А треба було послухатися. . .
Добре, що в цьому випадку чоловік залишився живим. Проте є випадки, коли ми не дослухаємося до внутрішнього голосу, відмовляємося приймати знаки і потрапляємо у халепи. Хай це відео стане уроком для тих, хто досі не вірить у вищі сили і їхні знаки.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *