Знайдено Біблію, якій понад 1500 років!!!

У Туреччині знайшли Біблію, якій налічується понад1500 років!
Найдавніша Біблія, яку було виявлено ​​в Туреччині, в буквальному сенсі перевертає головні постулати Християнства.
Цій священній книзі більше 1500 років і її таємничий образ знайшли в Палаці правління Анкари. Сторінки цієї книги виготовлені з дуже тоненької шкіри, а букви нанесені золотом.
Не менш унікальний і текст – вся книга написана ассирійською мовою (це давній діалект арамейської). Але головне, що ця книга містить Євангеліє від Варнави, одного з учнів Христа, що подорожував з Апостолом Павлом.
Результати дослідження показали, що її вік приблизно 1500-2000 років. Тобто, ця книга цілком могла бути написана в часи Ісуса Христа. Зараз ця Біблія зберігається в Етнографічному музеї Анкари.
Незважаючи на дуже таємне походження, ця версія Біблії викликала справжню бурю у Ватикані, адже прямим текстом спростовує те, чого навчає церква. У версії Варнави, є, як мінімум, п’ять невідповідностей тексту Біблії, проголосованого на Нікейському Соборі. У цій Біблії, стверджується, що Ісус не був Сином Божим, але був Пророком. А ось Павла взагалі подають, як самозванця. Крім того, в тексті стверджується, що Ісус вознісся на небо живим і не був розіп’ятий. А його місце на хресті зайняв Юда Іскаріот.
Дивно, але Ватикан офіційно визнає той факт, що в 325 році за Євангелія голосували і деякі з них не пройшли цензуру. Можливо, серед “незатверджених” виявилася і Євангелія від Варнави, текст якої і було знайдено в Туреччині.
Як підтвердження автентичності служить і вартість даної Біблії – за попередньою оцінкою вона коштує не менше 28 млн. дол.

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *