Пристрасть до подорожей зафіксовані у вишивці

Подорожуючи світом, 24-річна дизайнер Тереза ​​Лім (Teresa Lim) намагається зафіксувати прекрасні пейзажі та визначні пам’ятки не за допомогою фотоапарата, а голки та ниток. Куди б не поїхала Тереза, їй потрібно не так вже й багато часу на створення оригінального вишитого сувеніру із зображенням пейзажу чи визначної пам’ятки тих місць, які вона відвідувала. Наразі дизайнер вже створила невеликі сувеніри з місць, у яких їй уже вдалося побувати – В’єтнам, Токіо, Прага та Берлін.
Я почала свій проект під назвою Sew Wanderlust (Вишита пристрасть до подорожей) в кінці 2014 року після того, як зрозуміла, що завдяки сучасним технологіям зйомка стала досить простим заняттям, пише Тереза ​​на своєму сайті. Я хотіла отримати від своїх подорожей щось більше, ніж просто фото – щоб додому можна було привезти з собою частичку того місця, в якому побувала. Коли я завершую чергове своє вишивання, я тоді усвідомлюю, що справді знаю ту місце, відкуди приїхала, і це дає мені величезне почуття задоволення, яке, я думаю, фотографія дати не може.
Токіо (Японія) / Водоспади в Національному парку Серпентин, Перт (Австралія)Берлін (Німеччина)Амстердам (Нідерланди)Лауферсвайлер (Німеччина)Ханой (В’єтнам)Карлов міст, Прага (Чехія)Бухта Халонг (В’єтнам)Часова вежа Вестмінстерського палацу, Лондон (Англія)Прага (Чехія)

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *