«Чоловіки, за яких не варто виходити заміж»: цінні поради столітньої давності

У цій книзі, написаній професором Герлінгом в еміграції і виданій у Женеві ще в 1930 році, зібрані цінні рекомендації для жінок щодо того, як потрібно вибрати чоловіка.
Здавалось би, що цікавого про сучасних чоловіків можна знайти у книзі, написаній майже століття тому? Адже вони пили, гуляли, нічого не робили і показували свій буйний характер і норов, прямо як зараз. Так що поради з цієї безцінної книги актуальні по цей день!
Отож за порадами, не слід вступати у шлюб з такими чоловіками …
1. Котрий впевнений у тому, що все, що він робить, чудово.
2. Котрий не може пройти повз дзеркало, не полюбувавшись на себе.
3. Котрий щотижня, а то й частіше, змінює “кохану”.
4. Котрий наділений пристрастю до карт і спиртного.
5. Котрий має звичку гризти нігті або постійно ходити з брудними нігтями. Також не слід виходити заміж за людину нечистолюбну.
6. Не потрібно виходити заміж за тяжко хворого чоловіка, оскільки сімейне вогнище, яке повинні будувати молоде подружжя, не є санаторієм, а гніздечком, у якому має з’явитися нове, здоровое покоління.
7. Не можна вступати у шлюб з чоловіком, про якого кажуть, що як людина він дуже нерозумна.
8. Який морально низький, наприклад, як брехун.
9. Котрий не намагається заробити на пристойне життя для дружини, а потім і для їхнього потомства.
10. Котрий скупий і не дарує своїм жінкам подарунків, не возить її до театру і на відпочинок, куди вона забажає.
11. Котрий не хоче знати, що дружина має бути радісна і щаслива, адже її настрій і здоров’я є запорукою благополуччя у сімейному житті.
12. Не потрібно вступати у шлюб з чоловіком, що має неврівноважену натуру.
13. Котрий не може й 5 хвилин усидіти спокійно на місці.
14. Котрий наділений голосом, що нагадує собачий лай або звук розбитого скла, оскільки такий голос свідчить про сварливість та нетерпимість. Такий чоловік у жодному разі не буде добрим.
15. Будьте дуже обережні з чоловіком, який є єдиним сином у сім’ї. Такі чоловіки народжуються від матері, яка страждає на інфантилізм, тобто коли жінка позбавлена ​​можливості народити ще дітей.
16. Котрий старший від вас більше, ніж на 12 років, або ви старші за чоловіка більше, ніж на 12 років.
17. Не слід одружуватися з відомими, великими мужами – великими художниками, артистами, вченими, музикантами, лікарями. Бо у своїй більшості ці люди нервові, занурені цілковито у свої справи.
18. Не слід розглядати для партнерства і Дон-Жуанів. «Вовк линяє, але не втрачає своїх примх і звичок». Така людина не може створити здорової сім’ї.
19. Небезпечні для шлюбу й чоловіки – відвідувачі розпусних будинків, адже вони там зробили хворими душу й тіло. Вступаючи в шлюб, він упевнений, що здоровий, але у ньому вже “живуть” страшні хвороби, які потом гублять і його, і вас, і вашу сім’ю.

You may also like...

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *