Топ-10: найнеймовірніші люди і їхні рекорди

Люди здавна прагнуть бути кращими, швидшими, спритнішими, сильнішими. Ми змагаємося в спорті, розумових можливостях і збираємо різноманітні колекції цікавих речей. Книга рекордів Гіннеса щороку називає найталановитіших і наполегливіших, нагороджуючи титулом рекордсмена, за яким стоїть почесна слава.
У легендарний довідник потрапляють найрізноманітніші явища та досягнення, починаючи від кількості татуювань і довжини бороди, до кількості годин, проведених в екстремальних умовах і швидкості читання. Ось зокрема підбірка із дуже достойних рекордів. Можливо, коли-небудь і ви поб’єте один із них?
1. Перша жінка,  яка побувала в усіх країнах світу
«Будучи молодою дівчиною, я завжди мріяла побачити стільки країн, скільки це можливо, і зробити наш світ кращим», – розповідає молода рекордсменка.
Кассандра Де Пеколь (Cassandra De Pecol) – 27-річна кругосвітня мандрівниця з 2 рекордами світу. Вона недавно завершила свою подорож, гроші на яку збирали з допомогою благодійних фондів. Під час цієї пригоди Кассандра побувала в 193 країнах світу і ще на трьох територіях із суперечливим статусом (Косово, Палестина і Тайвань), стала першою жінкою у своєму роді. Крім того, її експедиція тривала всього 18 місяців і 26 днів, що робить Кассандру ще й найшвидкіснішою мандрівницею, яка відвідала всі країни світу.2. Власник найбільшої кількості дипломів у світі
У чому його секрет? Він просто встає кожного дня о 3-й годині ночі і вчиться …
Цього вже літнього італійця можна назвати дуже освіченим. Лусіано Байєтті (Luciano Baietti), 70-річний пенсіонер, що живе неподалік від Риму, здобув 15 дипломів про закінчення університету зі ступенем бакалавра та магістра. Уперше він потрапив у Книгу рекордів Гіннеса в 2002 році, коли отримав свою 8-му «відзнаку».
Нині в кабінеті Байєтті є дипломи з філософії, права, соціології, літератури, кримінології, військових стратегій, моторики, фізичної культури та ін. Окрім того пенсіонер збирається отримати свій 16-й диплом із харчової науки.3. Наймолодша людина, яка піднялася на Еверест
Джордану Ромеро (Jordan Romero) у 2010 р. було присвоєно титул рекордсмена світу за те, що у свої 13 років він став наймолодшим альпіністом, який зійшов на Еверест, найвищу гору на Землі. Він піднявся на Джомолунгму (інша назва найбільшої гори в світі), щоб втілити свою мрію про підкорення “Семи вершин”.
Місія полягала в тому, щоб підкорити найвищі вершини нашої планети. Хлопець добився своєї цілі в грудні 2011 року, зійшовши на останнню в списку вершину масиву Вінсон (Vinson Massif) в Антарктиді. Отже, Джордан став наймолодшою людиною, яка побувала на семи найбільших піках світу у віці 15 років усього за 5 місяців і 12 днів.4. Хто знає більше всіх мов на планеті?
Поліглот – це людина, яка може розмовляти і розуміє, як мінімум, 6 мов. Гіперполіглот розмовляє 12-ма мовами і більше. А скільки мов треба знати, щоб стати рекордсменом світу?
Книга рекордів Гіннеса присудила цей титул Зіаду Фазаху (Ziad Fazah), уродженцю Лівану, який заявив, що знає аж… 58 мов! Однак під час одного з телешоу, на яке його запросили для виступу, виявилося, що Зіад не розуміє елементарних питань на тих мовах, які він начебто добре знав.
Другим цікавим кандидатом на титул рекордсмена зі знання мов є німецький дипломат Еміль Кребс (Emil Krebs), який помер у 1930 р. Вважалося, що він знав 65 мов і вивчив ще 120! Кребс особливо хвалився тим, що міг 40-ка різними мовами сказати «Поцілуй мене в зад». Достойне знання як для політики …5. Дівчинка з найвищим IQ
Ця дівчинка недавно пройшла тест Менса, щоб батьки відстали від неї з проханням навчатися.
Тест на IQ – це порівняно точний спосіб визначити рівень інтелекту людини. Але здобути високий бал у цьому тесті надзвичайно складно. У 2016 році 11-річна учениця з Великої Британії на ім’я Кашмеа Уахі (Kashmea Wahi) пройшла тест із незвичайним результатом у 162 бали. Вона повторила результат великих Альберта Ейнштейна (Albert Einstein) або Стівена Хокінга (Steven Hawking)! Тепер чекатимемо, які відкриття зробить Кашмеа для людства.6. Максимальна кількість рекордів Гіннесса
Фурман – житель Нью-Йорка і послідовник учення про духовність (віра в заглиблене життя і спілкування з духами людей після їх смерті). Також він є володарем цілої низки незвичайних рекордів світу, серед яких рекорд за найбільшу кількість світових рекордів!!!
Свій перший титул Фурман здобув у 1979 р., коли він 27 000 разів підстрибнув хлопаючи руками над головою. З тих пір він подорожував світом і здобув ще майже 200 сертифікатів від колегії Книги Гіннеса. Фюрман зробив найбільше присідань на Ейфелевій вежі, зробив найбільше перекидань через голову вздовж шляху на честь американського революціонера Пола Ревера (Paul Revere) і рекорд за найвищу швидкість протягом цілої милі (1,6 км) стрибання на м’ячі-кенгуру на Великій Китайській стіні.7. Найшвидший читач у світі
Швидке читання – це навик, якого навчаються багато людей, але найвищого рівня досягають одиниці. Цікавим прикладом може бути Кім Пік (Kim Peek), людина з серйозною фізичною вадою і водночас з унікальними навиками. Інколи його називають «мегавченим», за те, що Пік може надто швидко читати книги.
Але що особливо важливо – він запам’ятовує практично все, що коли-небудь прочитав. Одного разу Кім продемонстрував читання двома різними очима двох паралельних сторінок. Після такого читання Піка перевірили, і він з точністю до 98% відтворив прочитаний текст.
Кім народився без мозолистого тіла та сплетення нервових волокон, які з’єднують півкулі мозку. Досі ніхто не в змозі пояснити навички “мегавченого” з такою непростою хворобою.8. Перша людина, яка самотужки здійснила навколосвітню морську подорож
Джошуа Слокум (Joshua Slocum) був моряком, але коли вийшов на пенсію він здійснив свою величезну морську подорож. 24 квітня 1895 р. у 51-річному віці Слокум відправився в плавання навколо світу. Один. Для орієнтування у водах він не використовував хронометра, а довіряв менш надійному методу – навігаційному розрахунку.
Моряк повернувся додому 27 червня 1898 р., пропливши 74 000 км. На шляху йому стрічалися пірати і смертельно небезпечні бурі. Згодом він це все описав у книзі “Плаваючи в одиночку навколо світу” (Sailing Alone around the World).
Парадоксально, але Джошуа потонув у морі внаслідок того, що до старості так і не навчився плавати.9. Перший одиночный політ навколо Землі
Вайлі Пост (Wiley Post) був знаменитим авіатором 1930-х років, побившим безліч рекордів. Одним із найвідоміших його досягнень була подорож навколо планети за 7 днів 18 год і 49 хв. Усю відстань він здолав на моноплані Віні Мей (Winnie Mae) з допомогою автопілота і компаса. Незважаючи на технічні проблеми Пост на цілих 10 год побив свій попередній рекорд, коли він здійснив таку подорож з партнером.
Як не прикро, але легендарний авіатор загинув у авіакатастрофі в 1935 р. разом із відомим американським коміком Віллом Роджерсом (Will Rogers).10. Найстаріша людина на Землі
Колегія Книги рекордів Гіннесса присудила титул найстарішої людини у світі француженці Жанні Луїзї Кальман (Jeanne Louise Calment), дані про народження та смерті якої були документально підтверджені. Пані Кальман померла в 1997 р. у віці 122 роки 5 місяців і 14 днів.
Погодьтеся – це неймовірне досягнення! Ця жінка народилася в 1875 р. і пережила найважливіші події сучасної історії та всіх найвідоміших політиків кінця XIX та майже всього ХХ століття. На жаль, вона також пережила і майже всіх своїх близьких та рідних.
Генетика та спосіб життя жінок досі є предметом вивчення вчених, які б’ються над вирішенням питання старіння та довголіття. Одно відомо, точно, Жанна любила гуляти на свіжому повітрі і активно займаєтися різними видами спорту!

Джерело

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *