Мега-LEGO-світ — рай для дітлахів та дорослих

Конструктор LEGO — улюблена іграшка не лише для дітей, а й часто для дорослих. Різниця лише у тому, що з віком людина будує з детальок LEGO масштабніші та складніші речі.
У цій підбірці фото ви можете побачити вражаючі скульптури з LEGO, які зроблені настільки вміло, що важко повірити в те, що вони є витворами рук людини!
Бетто, створений з 344 187 детальк LEGO, був представлений на Північноамериканському міжнародному автосалоні (North American International Auto Show) та приурочений до прем’єри фільму «Лего Фільм: Бетмен»Відтворення місця вбивства Джона Кеннеді з LEGO
Тадж-Махал, що складається з 5922 детальок LEGO
Масштабна скульптура з LEGO під назвою «Контакт 1: Святкування тисячолітнього Вічного Хору Кял Інь» (Contact 1: The Millennial Celebration of the Eternal Choir at K’al Yne), створене Майком Дойлем (Mike Doyle)Бруклін из LEGO, автор Джонатан Лопес (Jonathan Lopes)Таймс-сквер із LEGO, автор — Шон Кенні (Sean Kenney)
Беттангер-LEGO, побудований до Лондонської прем’єри фільму «Лего Фільм: Бетмен»
Скульптура Індіани Джонс в натуральну величину з LEGO
Бетмен у натуральну величину з LEGOСпрінгфілд, рідне місто Сімпсонів, з LEGO, створене Меттем ДеЛаноем (Matt De Lanoy)
Сцена з фільму «Месники: Ера Альтрона» (Avengers: Age of Ultron): Халк проти ХалкбастераМега-робот Herobot 9000 збудований майже з 3 млн детальок LEGO і важить 6 тонн
Volvo XC90, побудований у натуральну величину з більш ніж 200 тис. деталей LEGO, важить трохи менше 1360 кілограмів
Знаменитий «Титанік» із LEGO
Стадіон «Альянц Арена» (Allianz Arena) заввишки 0,9 м збудований протягом 4209 людино-годин, а для його будівництва використали більше мільйона цеглинок LEGO. Щоб заповнити стадіон, знадобилося 30000 міні-фігурок LEGO. Ця вражаюча скульптура заважила близько півтора тонни.
Вежа з Лего Італія заввишки 35 метрів
Космічний центр Кеннеді з LEGO (Lego Kennedy Space Center) розміром 140 кв. м., для створення якого було використано 750 000 детальок LEGO
Зоряний винищувач X-Wing — завдовжки 13,11 м, на створення якого було затрачено 17,336 людино-годин і 5,3 млн детальок LEGO. Він важить 23 тонни і включає в себе R2D2 в натуральну величину.

Джерело

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *